Üç İl Tarım Müdürlüğü İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı! İlköğretim Lise

İl Tarım ve Orman Müdürlükleri bünyelerine işçi alımı için farklı pozisyonlardan oluşan kadroları ile İŞKUR üzerinde Daimi Statülü işçi alım ilanı yayımladılar.

Üç İl Tarım Müdürlüğü İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı! İlköğretim Lise

Türkiye İş Kurumu günün yeni ilanlarını yayımlayarak 3 farklı İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün işçi personel alımı yapacağını ilan etti. Söz konusu bu alım ilanlarına en az ilköğretim mezunu ve en fazla lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek olup başvurular başladmıştır. İşte ilanların detayları ve alım yapılacak kadrolar şöyledir.

HANGİ KADROLARDA HANGİ MÜDÜRLÜK ALIM YAPIYOR?

Haberimizin başında da bahsettiğimiz gibi 3 il tarım müdürlüğü Eski Hükümlü veya TMY ( Terorle Mücadelede Yaralanan) statüsünde alım yapacak. Buna göre Yalova İl tarım ve Orman Müdürlüğü tam zamanlı çalışacak 1 Temizlik görevlisi alacak. Artvin İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ise 1 Beden İşçisi ( Genel ) alacak. Sivas İl Tarım ve Orman Müdrülüğü ise 1 Tarım İşçisi ( Tarla Ürünleri ) pozisyonunda işçi alımı yapacak.

ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Adaylardan öncelikle en az ilköğretim mezunu olmak ve 18 yaşını tamamlamış olmak, Yapılacak mülakatta başarılı olmak, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Alım yapılacak bölgede ikamet ediyor olmak, istenen belgeleri eksiksiz bir şekilde temin edebilmek gibi nitelikler aranıyor.

BAŞVURULAR:

İlgili ilanlar İŞKUR üzerinde yayımlanmış olup başvurularda İŞKUR üzeriden yapılacaktır. Adaylar başvurularına 217 Haziran 2019 tarihi itibari ile başladı ve en geç 21 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. İlanlara ulaşmak için aşağıdaki ilan numaralarını kullanabilir ve ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Yozgat İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İş İlan No (00005020344)

Artvin İl Tarım ve Orman Müdürlüğü  İş İlan No (00005018727)

Sivas İl tarım ve Orman Müdürlüğü İş İlan No (00005018661)

BAŞVURU ADRESİ: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

YORUM EKLE