Türkeli Belediye Başkanlığı İŞKUR'da İlköğretim Mezunu 8 Personel Alım İlanı Yayımladı

İŞKUR'da yayımlanmış olan ilana göre Türkiye Belediye Başkanlığı bünyesine farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtti. İşte kadrolar ve şartlar.

Türkeli Belediye Başkanlığı İŞKUR'da İlköğretim Mezunu 8 Personel Alım İlanı Yayımladı

Türkiye İş Kurumu 16 Mart 2020 tarihli kamu ilanlarını yayımladı. Yayımlanmış olan ilanlara göre Türkeli Belediye Başkanlığı bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda alım yapacağını bildirdi. Bu kapsamd alımlar en az ilköğretim mezunu adaylar arasından yapılacak olup ilan hakkında detayları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR NEDİR?

Türkeli Belediye Başkanlığı Normal statüde bünyesine 8 kişilik kadro ile personel alacak. Bu kapsamda geçici olarak deneme süreli çalışacak 2 Tuvalet temizlik Personeli, 4 Part Sürücü personeli ve 2 Çöpçü pozisyonlarında alım yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Türkeli Belediye Başkanlığı alımını yapacağı kadrolar için adaylardan öncelikle en az ilköğretim mezunu olmak şartı arıyor. Bunun dışında 18 yaşını tamamlamış olmak, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel herhangi bir problemi olmamak, gibi nitelikler aranacak.

Alımlar geçici olarak 5 ay 29 gün çalışacak şeklinde yapılacak. Ayrıca adaylara değerlendirme için Kura çekimi yapılacak olup başvuru sonrasında İŞKUR Nihai listeye göre 27 Mart 2020 tarihinde Türkeli Belediye Başkanlığı binası toplantı salonunda kura çekimi yapılacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru süreci 16 Mart 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 5 gün sürecektirç Bu yönde adaylar başvurularını en geç 20 Mart 2002 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. Başvurular İŞKUR resmi internet adresi üzerinde İş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Çöpçü İş İlan No (00005464860)

Park süpürücü İş İlan No (00005464728)

Tuvalet Temizlik Görevlisi İş İlan No (00005464488)

YORUM EKLE