TÜBİTAK Silahlı Güvenlik Görevlisi ( Koruma Memuru ) Alımı Yapıyor

TÜBİTAK memur alımı yapacağını ilan etti. İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilana göre koruma memuru pozisyonunda alım yapılacak. Şartlar ve başvuru bilgileri?

TÜBİTAK Silahlı Güvenlik Görevlisi ( Koruma Memuru ) Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kurumlar ve kadrolar tarafından alım yapılacağı görülmektedir. 27 Eylül 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilanlara göre TÜBİTAK bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere Koruma Memuru kadrolarında alım yapacak. İşin Olsa ekibi olarak başvuru şartları ve ilanın detaylarını aşağıda sizlerle paylaşacağız.

İLANIN DETAYLARI:

İstenilen İş Gücü Sayısı: 3 (üç) kişi
Eğitim Durumu: Ön Lisans (Yüksek Öğrenim Kurumlarının en az 2 yıllık Ön Lisans
Eğitimi Veren Bölümlerinden Biri)
Hizmet Grubu: Koruma Memuru

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

TÜBİTAK koruma memuru kadrosunda silahlı 3 Güvenlik Görevlisi alımı yapacak. Alımlar TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine yapılacak olup adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Vardiyalı çalışmasına engel herhangi bir durumu olmamak, İşe alınacak Özel Güvenlik Görevlisi'nin Kocaeli'nin Gebze veya Darıca ilçelerinden birinde ikamet ediyor olmak, 28 yaşını bitirmemiş olmak ve En az 2 yıl Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmış olmak, ve istenilen deneyime sahip olduğunu çalışılan işyerleri ile SGK'dan alınacak belgeyle ibraz etmek şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

TÜBİYTAK personel alımı başvuru süreci başladı. İlanın İŞKUR üzerinde 27 Eylül 2019 tarihi itibari ile yayımlanmasının ardından başlayan başvurular en geç 01 Ekim 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurularınızı İŞKUR resmi internet adresi üzerinden 00005181070 iş ilanı numarası le gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper Kara
Alper Kara - 2 yıl Önce

Böyle saçma bişey olamaz sanırım. Hem 28 yaşını doldurmamış hem lisans mesunu hemde 2 senelik güvenlik tecrübesi istiyorsunuz :)