TÜBİTAK 3 Farklı Birimine KPSS'siz Personel Alım İlanı Yayımladı

DPB ve Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre TÜBİTAK farklı birimlerinde görevlendirecek personel alımı yapacağını belirtti. İşte başvuru şartları.

TÜBİTAK 3 Farklı Birimine KPSS'siz Personel Alım İlanı Yayımladı

TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı birimlerinde görevlendirecek personel alımı yapacağını belirtti. Bu yönde başvuru süreci başlamış olan ilanlar için detayları İşin Olsa ekibi olarak sizlere aktarıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

TÜBİTAK yayımladığı ilanlarına göre, TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü 4, TÜBİTAK TUG Tübitak Ulusak Gözlemevi 1 Uzman Yardımcısı / Uzman, TÜBİTAK SAGE Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü alımı yapacağını yayımladı.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TÜBİTAK 3 farklı birimi içinde adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, İngilizce biliyor ve ilanların tam metinlerinde belirtilen puan türlerinden puan almış olmak gibi nitelikler aranıyor.

BAŞVURULAR:

Söz konusu olan ilanlara başvurular sadece TÜBİTAK resmi internet adresi üzerinden alınacaktır. Aşağıdaki metinleri inceleyerek ilanlar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

TÜBİTAK MAM İlanı

TÜBİTAK TUG İlanı

TÜBİTAK SAGE İlanı

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE