Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İlköğretim Mezunu Personel Alımı

İŞKUR üzerinden Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okuluna farklı pozisyonlarda işçi ve personel alımı yapılacağını ilan ettiler. İşte kadrolar ve şartlar.

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinde 08 Ağustos 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilana göre Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için alım yapacağını belirtti. Bu kapsamda alımlar farklı kadrolarda yapılacak olup adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

Ankara'da bulunan Sincan Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için 6 kişilik boş kadro ile, 1 Garson ( Servis Elemanı ), 1 Sıhhi Tesisatçı, 3 Temizlik Görevlisi ve 1 Aşçı alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu personel alımına başvuru yapacak adaylardan bazı nitelikler talep ediliyor. Bu kapsamda, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sağlık açısından atanacak olduğu görevini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, En az ilköğretim mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşından gün almamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu personel alımı ilanı Türkiye İş Kurumu üzerinde 08 Ağustos 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış olup başvuru süreci başlamıştır. Adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda gerçekleştrmeleri gerekmektedir. Başvurular aşağıda paylaşacağımız ilanı numaraları ile yapılmaktadır.

Garson ( Servis Elemanı ): 00005105313

Sıhhi Tesisatçı: 00005105236

Temizlik Görevlisi: 00005105257

Aşçı: 00005105347

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE