Necmettin Erbakan Üniversitesi Lise Mezunu 25 Personel Alımı Başlıyor!

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde personel alacağını belirtmişti. Başvuru süreci bu hafta başı itibari ile başlayacak olup kadro ve şartlar haberimizde.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Lise Mezunu 25 Personel Alımı Başlıyor!

Necmettin Erbakan Üniversitesi bümnyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı statülerde ve niteliklerde personel alımı yapacağını bildirdi. Yayımlanmış olan ilana göre en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Bu doğrultuda başvuru süreci hafta başı itibari ile İŞKUR'da başlayacak. Alım yapılacak pozisyonlar ve başvuru şartlarını sizlerle haberimizin devamında paylaşıyoruz.

ALIM YAPILACAK STATÜ VE POZİSYONLAR!

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesine toplamda 25 kişilik boş kadrosu ile Engelli, Normal ve Eski Hükümlü/TMY kapsamında alım yapılacak. Ayrıca en az lise mezunu olan adaylar içerisinden alım yapılacak olup Engelli statüsünde 1 Temizlik Görevlisi, Eski Hükümlü/ TMY kapsamında 1 Temizlik Görevlisi alınacak. Normal Statüde ise 1 Sıhhi Tesisatçı, 1 Isıtma ve Soğutma Görevlisi, 17 Temizlik Görevlisi ve Ön Lisans Mezunu 4 Güvenlik Görevlisi alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Necmettin Erbakan Üniversitesi adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Engelli veya Eski Hükümlü adaylar için durumunu gösterir rapora sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR BAŞLIYOR!

Üniversite ilanı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yayımlanmış olup başvuru süreci Türkiye İş Kurumu üzerinden 16 Mart 2020 tarihi itibari ile yayımlanacak olup başvuru süreci başlayacaktır. Başvuru için adaylara sadece 5 günlük süre verilecek olup başvurular İŞKUR üzerinden en geç 20 Mart 2020 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ BURADA

YORUM EKLE