MSB ANT Başkanlığı Lise Mezunu Personel Alıyor

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilana göre Mili Savunma Bakanlığı personel alımı yapacak. Alımlar en az lise mezunu olarak yapılacak. İşte detaylar.

MSB ANT Başkanlığı Lise Mezunu Personel Alıyor

İŞKUR ve Devlet Personel Başkanlığı tarafında yayımlanmış olan ilana göre Milli Savunma Bakanlığına bağlı olan Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri İşetme başkanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere lise mezunu personel alımı yapacağını belirtti. Peki kimler başvuru yapabilir?

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve Nato Pol Tesisleri bünyesine 1 kişilik boş kadro ile Meslek Lisesi mezunu 1 Elektrik/Elektronik Teknolojis alanında Terörle Mücadelede Yaralanan işçi alımı yapacak. 

Bu kapsamda adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Meslek Lisesi mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, TMY kapsamında olduğunu gösterir rapora sahip olmak, İŞKUR kayıtlı olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Söz konusu terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan statüsünde (TMY) 1 sürekli işçi için aranılan şartlar, Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Çankaya Hizmet Merkezi tarafından, 11/11/2019 tarihinde www.iskur.gov.tr internet sayfasından yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE