MGÜ Temizlik, Güvenlik Görevlisi, Onarımcı ve Kaynakçı Alıyor! Şartlar Nedir?

İŞKUR üzerinde üniversitelere personel alımı ilanları yayımlandı. Farklı kadrolara işçi personel alımı yapılacak. Peki Kimler başvuru yapabilir?

MGÜ Temizlik, Güvenlik Görevlisi, Onarımcı ve Kaynakçı Alıyor! Şartlar Nedir?

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi MGÜ farklı illerde personel alımı yapacak Toplamda 8 kişilik kadro ile en az lise mezunu personel alımı yapılacak. İlanın detayları ve başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi İŞKUR aracılığı ile bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 8 kişilik boş kadro ile 5 Temizlik Görevlisi, 1 Güvenlik Görevlisi, 1 Mekatronik Bakım Onarımcısı ve 1 Argon Kaynakçı alımı yapacağını belirtti. Alımlar Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacak olup sadece başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecekler.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi adaylardan genel olarak, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Erkek adaylardan askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gibi nitelikler aranacak.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR?

Her pozisyon için adaylardan, En az lise ve dengi okul mezunu olmak ve 18 – 30 yaş arasında olmak şartı aranıyor.

Bunun dışında Mekatronik Bakım Onarımcısı için, Öğretim Kurumlarının Mekatronik ile ilgili bölümlerinden mezun olmak ve Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı, Mesleki Yeterlilik Kurumu, Sürekli Eğitim Merkezleri ile Üniversiteler tarafından düzenlenen ‘’Autocad, Proteus (Devre Çizimi) ve Programlama dili C” sertifikalarına sahip olmak şartı aranıyor.

Güvenlik Görevlisi alımları için, 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

Argon Kaynaçkçı için, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı, Mesleki Yeterlilik Kurumu, Sürekli Eğitim Merkezleri ile Üniversiteler tarafından düzenlenen ‘’Argon Kaynakçı” sertifikasına sahip olmak ve En az 5 (Beş) yıllık iş deneyimi istenecek olup, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmek şartı aranıyor.

BAŞVURULAR:

MGM personel alımı için başvuru süreci ilanın İŞKUR üzerinde yayım tarihi olan 16 Aralık 2019 tarihi itibari ile başlamıştır. Bu yönde adaylar başvurularını en geç 5 gün içerisinde yani 20 Aralık 2019 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden aşağıdaki İlan numaraları ile yapılacak:

Temizlik Görevlisi : 00005305943

Güvenlik Görevlisi : 00005305848

Mekatronik Bakım Onarımcısı: 00005306112

Argon Kaynakçı: 00005306136

İLANIN TAM METNİ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE