Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı!

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilana göre en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacak.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı!

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanmış olan ilana göre Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 15 kişilik boş kadroile Geçici olarak / Tam Zamanlı çalışacak Genel Beden İşçisi pozisyonu için kamu grubu işçi alımı yapacak. Söz konusu ilan için adaylardan bazı nitelikler talep edilmekte olup bu nitelikleri taşıyan adaylar başvuru yapabilecekler.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi işçi alım ilanına başvuru yapmak isteyen adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, En az ilköğretim mezunu ve en fazla Ön lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Burdur Merkez de ikamet ediyor olmak, Öğrenimini tamamlamış olmak gbi nitelikler aranacak.

KURA ÇEKİMİ YAPILACAK!

Üniversite personel alımı için adayların değerlendirilebilmeleri adına kura çekimi yapılacak.

Kura Yeri: Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü B Blok Turuncu Eğitim Salonu İstiklal Yerleşkesi Burdur

Kura Tarihi:  20.08.2019

Kura Saat Dilimi: 10:00 - 11:00

BAŞVURULAR:

Başvuru süreci 07 Ağustos 2019 tarihi itibari ile başlamış olup adaylar en geç 15 Ağustos 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden  İş İlan No (00005101925) ile yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE