Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü 9 İşçi Alımı Yapıyor

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR üzerinde yeni bir ilan yayımladı ve farklı pozisyonlarda 9 işçi personel alımı yapacağını belirtti. İşte detaylar.

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü 9 İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinde 16 Temmuz 2019 tarihli ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere engelli ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) kapsamında alım yapacağını ifade etti.

Hangi Pozisyonlarda Alım Yapılacak?

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Engelli statüsünde, 1 Avukat, 1 Harita Mühendisi, 1 Mimar ve 5 Aşçı alımı yapacak. TMY kapsamında ise 1 İnşaat Mühendisi ( İnşaat Mühendisi - Bina ) olmak üzere toplamda 9 işçi personel alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İl Milli Eğitim müdürlüğü adaylardan, 18 yaşını tamamlamış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Alım yapılacak pozisyonda meslek bilgisine sahip olmak, En az ilköğretim mezunu ve en fazla lisans mezunu olmak, Engelli adaylar için bazı pozisyonlarda Engelli kamu personeli seçme sınavına katılmış olmak şartı aranıyorken bazı pozisyonlar için kura yöntemi le seçme yapılacak.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilan İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan adaylar başvurularına 16 Temmuz 2019 tarihi itibari ile başladı ve adaylar en geç 22 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden elektronik ortamda yapılacak olup İş ilanı no ları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Avukat: 00005066584

Harita Mühendisi: 00005066698

Mimar: 00005066638

İnşaat Mühendisi(İnşaat Mühendisi-Bina): 00005066672

Aşçı: 00005066718

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan BOSTAN
Serkan BOSTAN - 1 yıl Önce

Sınıf öğretmenlerinin il içi ve il dışı yer değiştirme sorunu çözülmelidir bunun için sınıf öğretmenlerine branş öğretmenliği hakkı verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek olun bizlere farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn

Kamu yönetimi mezunuyum
Kamu yönetimi mezunuyum - 1 yıl Önce

Farklı kadrolar açılmalıdır farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek