Kamuya İlköğretim Mezunu 95 Kamu Personeli Alınacak

İŞKUR üzerinden çeşitli kamu kurumlarına toplamda 95 personel alımı yapılacaktır.En az ilköğretim mezunu olma şartı bulunulmaktadır.Detaylar haberimizdedir.

Kamuya İlköğretim Mezunu 95 Kamu Personeli Alınacak

İŞKUR üzerinden her gün yüzlerce yeni ilan yayınlanmakta olup bu ilanların birçoğu kamu kurum ve kurumlarının personel alımlarına yöneliktir. Özellikle ağustos ayının da sonuna yaklaşırken kamu kurum ve kuruluşlarına yapılacak olan personel alımları da devam etmektedir. En az ilköğretim mezunu kamu personeli alımı yapacak olan 17 kamu kurumu, kadrolar ve ilanlara ilişkin detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Kadrolar ve Başvuru Şartları Nelerdir?

Toplamda 95 kamu personeli alımı yapacak olan kurumlar Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü, Eskil Öğretmenevi Müdürlüğü Doğanşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletme, Beyşehir Öğretmen Evi Müdürlüğü, Cimitekke Belediye Başkanlığı, Eldivan Köylere Hizmet Götürme Birliği Büro Hiz. , Hasanşeyh Belediye Başkanlığı, Gürpınar Öğretmen Evi Ve Aso Müdürlüğü, Alanya-Gazipaşa Sulama Birliği Başkanlığı, Erdek Belediye Başkanlığı Merkez (Temizlik ), Bereketli Bel Başkanlığı , Merzifon Belediye Başkanlığı, Manisa Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Polis evi Büro Amirliği, Öğretmen Evi Müdürlüğü, Saray VanKeçikalesi Belediye Başkanlığı şeklindedir.

İlgili kadrolara başvuru şartları Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, güvenlik ve arşiv soruşturması temiz çıkmak ve erkekler için askerlik ile ilgisi bulunmamak. Bunların yanı sıra adaylardan istenen en az öğrenim seviyesinde mezun olmak, ilana göre ilgili belge ya da sertifikaya sahip olmak, istenilen yaş aralığında olmak, ilana göre adaylardan istenilen deneyim süresine sahip olmak ve ilanın yayınlandığı ilde ikamet ediyor olma şartları aranabilmektedir.

Başvuru Şekli

İlgili kadrolara başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresinden aşağıda yer alan tabloda ilanlarda yer alan ilan numarasını aratarak yapılmaktadır. İlgili tablo ve detaylar ise şu şekildedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Farklı kadrolarda alım yapılacak iyi