Kamu Kurumu İŞKUR TYP Nisan Ayı Personel Alımı Başvurusu Bugün Son!

Toplum Yararına Programı kapsamında İŞKUR iş ilanına başvurular bugün sona erecek. Sosyal Hizmetler İş Müdürlüğüne alınacak olan geçici sürede personel alımı başvuru şartı nedir? Online başvuru nasıl yapılacak?

Kamu Kurumu İŞKUR TYP Nisan Ayı Personel Alımı Başvurusu Bugün Son!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR üzerinden Toplum Yararına Programı Nisan TYP alımına başvurular geçtiğimiz günlerde başladı. Buna göre Afyonkarahisar İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne temizlik uygulama alanındaki istihdamlarda başvuru için 24 Nisan 2020 tarihinde sona erecek.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Yaş şartlarında; 18 yaşını doldurulmuş olmak, 19 yaşından gün almak gerekmektedir. İŞKUR'a kayıtlı işsiz olmaları, emekli sandığından ya da yaşlılık aylığı almıyor olmaları gereli olacaktır. Örgün bir öğrenime devam etmiyor olmaları, açık öğretim üzerinden devam edenler başvuru yapabilirler.

Afyonkarahisar İl Sosyal hizmetler Müdürlüğüne alınacak olan geçici süreli olarak Nisan TYP alımı ilanında başvurular 20 Nisan 2020 tarihinde başladı. 4 günlük sürenin sona ermesinin ardından, 24 Nisan 2020 tarihine saat 23:59'a kadar tamamlanacak. Seçim aşamaları ise 27 Nisan 2020 tarihinde sona erecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular Alo 170 üzerinden ve İŞKUR online olarak e-şube portalından yapılabilecek. TYP ilan numarası olarak 288808 olarak arama yapmak gerekli olacak.

Afyonkarahisar İl Sosyal hizmetler İl Müdürlüğüne çevre temizliği uygulama alanındaki alımda 20 kişilik personeller 177 gün istihdam edilecek. 5 mayıs 2020 tarihinde göreve başlayacaklar.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 05:35

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem ören
Adem ören - 5 ay Önce

O resimdekiler niye japon yada çin. TÜRK Kalabalık resmi yokmuydu Admin????????????