İŞKUR Üzerinden Kıyı Emniyeti 112 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü toplamda 112 kişilik kadro ile personel alacak. Nasıl Başvuru Yapılır?

İŞKUR Üzerinden Kıyı Emniyeti 112 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Nasıl Yapılır!

Türkiye İş Kurumu haftanın personel alımı ilanlarını duyurdu. 11 Mayıs 2020 tarihi itibari ile yayımlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarına göre Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü toplamda 112 kişilik kadro ile kamu personeli alacak.

İŞKUR ÜZERİNDE KADRO DAĞILIMI?

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı için adaylardan, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, İŞKUR kaydı bulunmak, herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak gibi nitelikler aranır.

Ayrıca her meslek için başvuru şartları farklı olup İŞKUR üzerinden inceleme yapailirsiniz.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak. https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yapılarak İŞKUR kayt bilgileriniz ile sistem üzerinden Elektrıonik ortamda başvuru yapabilirsiniz. 

İlgili İŞKUR sayfasında İşyeri Ünvanı kısmında KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ yazarak ilanlara ulaşabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE