İŞKUR Üzerinde DSİ İlkokul Mezunu Personel Alım İlanı Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile günün ilanları yayımlandı. Yayımlanmış olan ilanlara göre en az ilköğretim mezunu aşçı alımı yapılacak. Kimler başvuru yapabilir?

İŞKUR Üzerinde DSİ İlkokul Mezunu Personel Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından ilan yayımladı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre iki farklı bölge için alım yapılacak. Söz konusu personel alım ilanı için başvuru süreci başlamış olup adaylar başvuru yapabilmeleri için belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum : Devlet Su İşleri

Alınacak Bölg Birliği : DSİ 21. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Aydın ve Muğla ileri için.

Kişisel Durum: Eski Hükümlü veya TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)

Toplam Alım Sayısı : 2

İşveren Statüsü: Kamu

Bu kapsamda Devlet Su İşleri bölge müdürlüklerine 2 Aşçı alımı yapılacak. Adaylardan başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmama, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Yapılacak arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 18 yaşını tamamlamış olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi nitelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

DSİ personel alımı başvurusu yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığı ile gerçekleştirebilirler. Bu kapsamda başvurular 09 Eylül 2019 tarihine başlamış olup adaylar başvurularını en geç 13 Eylül 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlanlar hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için İŞKUR resmi başvuru sistemi üzerinden ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE