İŞKUR Orman İşletmesi, Belediye, İl Özel İdareye 85 TYP Alımı Yapacak!

İŞKUR üzerinden Toplum Yararına Programı ile 3 farklı ilan açıklandı. Orman İşletmesi Müdürlüğü, Belediye Başkanlığı ile İl Özel İdaesi Başkanlığına 85 TYP personel alımı yapılacak. Başvurular devam ediyor. İlan detayları haberimizde..

İŞKUR Orman İşletmesi, Belediye, İl Özel İdareye 85 TYP Alımı Yapacak!

Toplum Yararında Programı ile Kamu kurumlarına 85 geçici personel alımları yapılacak. Milli istihdam projesi kapsamında kamu kurumlarının ağaçlandırma, temizlik gibi alanlardaki personel ihtiyaçlarının giderilmesi için Toplum Yararına Programları ile 6 aylık sürelerde istihdamlar sağlanıyor. TYP olarak görev yapan personeller ile ilgili gelişmeler için tıklayın.

Diğer yandan Toplum Yararında Programları kapsamında istihdam edilecek olan personellere yenileri eklendi. 3 farklı ilanda toplamda 85 kişi istihdam edilecek. Bu ilanlarda başvurular başladı.

Burdur Merkezde bulunan İl Özel İdaresi Başkanlığının çevre temizliği uygulama alanında istihdam edilmek üzere 5 kişi alınacak. Adaylar 180 gün istihdam edilecekler. Başvurular 26 Haziran tarihinde başlanıldı. Son başvuru tarihi ise 30 Haziran tarihine kadar devam edecek. İlan detayları için tıklayın.

Elazığ Orman İşletmesi Müdürlüğüne görevlendirilmek üzere 30 kişi istihdam edilecek. Başvurular sonrası Noter kurası ile adaylar belirlenecek. Seçimler için 3 Temmuz tarihinde Orman İşletmesinde yapılacağı belirtildi. Adaylar 174 gün görev yapacaklar. Diğer başvuru detayları için tıklayın.

Üçocak Belediyesi Başkanlığına yapılacak olan TYP alımlarında 50 katılımcı istihdam edilecek. Buna göre adaylar 1 Temmuz tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Detaylar için tıklayın

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI;

Adayların başvurularda yaş şartında en az 18 yaşını tamamlamış olmaları istenilmektedir. Örgün bir öğrenime devam etmiyor olmaları gerekmektedir. Diğer yandan İŞKUR'a kayıtlı işsiz olmaları istenilmektedir. Katılımcılar noter kurası, liste yöntemi ile belirlenmektedir.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 21:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER