İŞKUR İle Öğretmen Evi ve Bakım Onarım Komutanlığına Personel Alınıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre MEB ve MSB bünyesinde bulunan kurumlara kamu personeli alınıyor. İşte kadrolar ve şartlar?

İŞKUR İle Öğretmen Evi ve Bakım Onarım Komutanlığına Personel Alınıyor

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan Öğretmen Evlerine ve Milli Savunma Bakanlığına bağlı olan Bakım Onarım ve Destek Komutanlığına kamu personeli alımı Türkiye İş Kurumu aracılığı ile ilan yayımladılar. Yayımlanmış olan ilanlara göre farklı kadrolar için personel alımı yapılacak olup bir yandan da başvuru yapacak adayların gerekli nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. 10 Eylül 2019 tarihi itibari ile İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilanları sizlerle paylaşıyor olacağız.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR NEDİR?

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan günün ilanlarına göre üç farklı kurum personel alımı yapacak. Bu kapsamda, Van Şişli Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü 1 Gıda Mühendisi, İskenderun Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı 1 Engelli Reklam Tabelacı ve Aksaray Öğretmenevi Müdürlüğü 2 Garson ( Servis Elemanı ) pozisyonunda kamu personeli alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Yukarıdaki alım yapacak kamu kurumları yayımladıkları ilanlara göre en az lise mezunu personel alımı yapacaklar. Bu kapsamda adaylardan, En az Lise mezunu ve en fazla lisans mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak, Türkiye vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak gibi şartlar aranacaktır.

BAŞVURULAR:

İlgili ilanlar İŞKUR üzerinde 10 Eylül 2019 tarihinde yayımlandı. Yayımlanmış olan ilanlara göre adaylara başvuru için 6 günlük süre verilmiş olup adaylar başvurularını en geç 16 Eylül 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular ilan numaraları ile birlikte İŞKUR resmi internet adresi üzerinden yapılacaktır. Aşağıda ilgili ilanlara ulaşmanız için sizlere ilan numaralarını paylaşıyor olacağız. Adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yaparak ilgili ilan numaralarını kullanabilirler.

VAN ŞİŞLİ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT OKULU MÜDÜRLÜĞÜ: 00005151428

İSKENDERUN BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM KOMUTANLIĞI: 00005151882

AKSARAY ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRLÜĞÜ: 00005152826

YORUM EKLE