İŞKUR'da Bugün Yayımlandı! DSİ ve Öğretmenevi Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR kamu grubu ilanları bugün yayımlandı. Devlet Su İşleri ile MEB bünyesindeki öğretmenevlerine en az ilköğretim mezunu personel alınıyor. İşte İlan no burada.

İŞKUR'da Bugün Yayımlandı! DSİ ve Öğretmenevi Kamu Personeli Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinde 20 Ağustos 2019 tarihli yayımlanmış olan ilana göre farklı kamu kurumları bünyelerindeki eksikliği gidermek için farklı pozisyonlarda alım yapmaya devam ediyorlar. İşin Olsa ekibi olarak hergün İŞKUR ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bugün yayımlanmış olan ilanlara göre, Devlet Su İşlerine bağlı olan Sulama birlikleri ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan Öğretmenevleri bünyelerindeki personel eksikliği için farklı ppozisyon ve niteliklerde personel alımı yapacaklar. İşte ilanların detayları şöyledir.

KADRO BİLGİLERİ VE DAĞILIM?

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan Gürpınar Öğretmen Evi ve Aso Müdürlüğü bünyesindeki eksiklik için, 1 Aşçı ve 3 aşçı yardımcısı alımı yapacak. Devlet Su İşlerine bağlı olan Alanya Gazipaşa Sulama Birliği Başkanlığı 2 Mekanik Bakım Ve Onarımcısı (Motorlu Taşıtlar Hariç)  ve 2 Su Arıza İşçisi olmak üzere 4 kişi alacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulnmamak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • En az ilköğretim ve lise mezunu olmak,
  • Alım yapılacak ilçede ikamet ediyor olmak,
  • Sağlık açısında görevini yapmasına engel olablecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak gibi şartlar aranır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığı ile online olarak gerçekleştirebilirler. Adayların başşvuru yapabilmeleri için öncelikle belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. Sonrasında başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden iş ilanı numarası ile gerçekleştirebilirler. 

İLAN NUMARALARI:

GÜRPINAR ÖĞRETMEN EVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ: Aşçı- 00005113865 Aşçı Yardımcısı- 00005114001

ALANYA-GAZİPAŞA SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI: Mekanik Bakım ve Onarımcı- 00005114133 Su Arıza İşçisi- 00005114133

YORUM EKLE