İŞKUR Aracılığı İle Kamuya En Az İlkokul Mezunu 120 İşçi Alımı Yapılacak!

Kamu kurumlarına işkur aracılığı ile işçi alımı yapılacak. Başvurularda kpss şartsız yada kpss ile alım olacak. Güvenlik görevlisi, temizlikçi, personel alımı başvuru ilan numarası haberde.

İŞKUR Aracılığı İle Kamuya En Az İlkokul Mezunu 120 İşçi Alımı Yapılacak!

İŞKUR üzerinden Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde sürekli olarak çalışacak 120 işçi alımı yapılacaktır. Çoğunlukla temizlik görevlisi, güvenlik, koruma ve hasta bakımı temizliği alanlarında çalışacak işçi alımı yapılacaktır. İşe sadece sürekli çalışacak kişiler başvuru yapmalıdır. Temizlik hizmeti alanında çalışacak kişi sayısı 27 olarak belirlenmiştir. Başvuruda bulunacak kişilerin en az İlkokul mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca başvuru yapacak kişilerin vardiya usulü çalışacak kişiler aranmaktadır. Diğer bir taraftan çalışacak kişinin Kahramanmaraş da ikamet etmesi gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri alanında çalışacak kişi sayısı 83 olarak belirlenmiştir. En az lise ya da dengi okullardan mezun olması şarttır. Ayrıca başvuru yapacak kişinin sağlık bakım teknisyenliği, ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı yaşlı bakımı, engelli bakımı ve hasta bakımı okullarından mezun olması gerekmektedir. Çalışmak için herhangi bir sağlık sorunun olmaması da başvuru şartları arasındadır. Başvuru şartlarını sağlayan kişiler en geç 4 Eylül' e kadar başvuru yapmalıdır. Başvurularını yapan kişiler çalışmak için kura ile belirlenecek. Kura çekimi ise 15 Eylül 2020 tarihinde 14.00' da Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu kapalı spor salonunda gerçekleştirilecek.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde çalışmak isteyen adalar başvurularını oluşturarak kurayı beklemelidir. Kadroya girerek uzun süreli çalışacak işçilerin maaşları da asgari ücret olacaktır. Neden 120 işçiden biri siz olmayasınız? İŞKUR resmi sitesini ziyaret ederek hızlı bir şekilde başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE