İŞKUR 24-28 Haziran Haftanın İlanları: Kamuya 71 Personel Alımı

İŞKUR haftanın yeni ilanlarını yayımlayarak kamuya 71 kamu personeli alımı yapacağını belirtti. Farklı kamu kurumları KPSS'li KPSS'siz alım yapacaklar.

İŞKUR 24-28 Haziran Haftanın İlanları: Kamuya 71 Personel Alımı

Kamu kurumları veya kuruluşları bünyelerindeki personel ihtiyacını gidermek için farklı pozisyon ve niteliklerde alım yapacaklarını ilan ettiler. Bu kapsamda yayımlanmış olan ilanlara göre kamuya 71 kişilik boş kadro ile kamu personeli alımı yapılacak. İŞKUR ilanlarına göre bazı alımlarda KPSS li olacak bazıları ise KPSS siz alımlar kapsamında yapılacak.

ALIM YAPACAK KURUMLAR VE KADROLAR:

  • TÜRKELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI: 1 Part temizlik işçisi
  • AYVACIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI : 1 Genel beden işçisi
  • RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE: 5 Güvenlik Görevlisi, 28 Temizlik görevlisi, 2 Engelli temizlik görevlisi
  • TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ KURUMU EGE LİNYİTLERİ İŞLETMESİ MÜESSESESİ MÜDÜRLÜĞÜ: 3 Engelli genel beden işçisi ve 6 ölçü tespit elemanı
  • 54'ÜNCÜ BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ: Engelli 1 metal dökümcü
  • ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL DEPO MÜDÜRLÜĞÜ: 1 Sıhhi tesisatçı, 1 Genel elektrikçi, 2 Soğutma sistemi operatörü, 2 Kasap ve 1 Proses işçisi
  • SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI (ŞUAYB) : 3 Genel beden işçisi
  • GÜNEYYURT BELEDİYE: 1 Greyder Operatörü
  • SUBAŞI BELEDİYESİ: 8 Genel beden işçisi
  • ÇİLİMLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI: 3 Kalıp Bağlama ve ayar işçisi

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Yukarıdaki söz konusu ilanlara başvuru yapacak adaylardan bazı nitelikler aranıyor. Bu yönde bu nitelikleri yerine getiren adayların başvuruları kabul edilecek. Adaylardan Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Engelli adaylar için durumunu gösterir belge sahibi olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, En az İlköğretim mezunu olmak gibi şartlar aranıyor.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden gerçekleştirebilecekler. İlgili ilanlar için başvuru süreci başlamış olup adaylar başvurularını en geç 28 Haziran 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapılacak. İlgili İŞKUR başvuru sayfasına giren adaylar İŞYERİ Ünvanı kısmına yukarıdaki kurumların veya kuruluşların adını yazarak ilgili ilanlara ulaşabilecekler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE