İl Milli Eğitim Müdürlüğü Büro Memuru, Makam Şoförü ve Personel Alıyor

İŞKUR kamu grubu ilanları kapsamında yayımlanmış olan ilanlar kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğüne farklı pozisyonlarda alım yapılacak. İşte detaylar.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Büro Memuru, Makam Şoförü ve Personel Alıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki işçi perosnel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda ve niteliklerde alım yapacağını ilan etti. Alımlar Engelli statüsünde ve Eski Hükümlü veya TMY kapsamında olan adaylar için geçerlidir. 

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplamda 9 kişilik boş kadro ile Engelli olarak 2 Büro Memuru ( Genel ) ve 3 Muhasebe Meslek Elemanı alacağını ilan etti. Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan ( TMY ) şeklinde, 1 Genel Elektrikçi, 1 Bilgisayar İşletmeni ( Operatörü ) ve 2 Makam Şoförü alımı yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Adayların başvuru yapabilmeleri için bazı genel nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. Adaylardan genel olarak, 18 yaşını tamamlamış olmak, En az Ortaöğretim ( lise ve dengi ) okul mezunu olmak, 35 yaşından gün almamış olmak, Alım yapılacak pozisyona göre gerekli eğitim niteliğini taşıyor olmak, Pozisyonuna göre gereklli belgelere sahip olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvurular ilanın Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 6 gün içerisinde yani 01 temmuz 2019 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Bu yönde adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden gerçekleştirebilecekler. İlgili İŞKUR sayfasında İşyeri Ünvanı kısmına " RİZE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ " şeklinde yazarak söz konusu ilanlara ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

KURA ÇEKİMİ YAPILACAK:

Noter Kurası 4 Temmuz 2019 Perşembe günü 09:00 yapılacaktır. Noter kurası sonucunda belirlenen asil ve yedek adaylardan istenilecek belgeler ile mülakata katılmaya hak kazananların listesi, mülakat yeri ve tarihi ayrıca konu ile diğer duyurular([email protected]) adresinde ilan edilecek olup TEBLİGAT MAHİYETİNDE YAYINLANACAKTIR. Ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.Posta, kargo ve kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Volkan yeşil
Volkan yeşil - 8 ay Önce

Eksik bilgi veriyorsunuz kpss şartı var kpss ye girmek ve 60 puan şartı var

ömer koçak
ömer koçak - 8 ay Önce

benim işim var ben arkadaşa ayarlacam