Et ve Süt Kurumu 6 Personel Alıyor

Et ve Süt Kurumu 6 Personel Alıyor.Haber hakkındaki son dakika gelişmeler sitemizden öğrenebilirsiniz.Başvuru detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Et ve Süt Kurumu 6 Personel Alıyor

Her gün yüzlerce kamu ve özel sektör ilanlarının yayınlandığı İŞKUR üzerinden ilanlarda haziran içerisinde kamu ilanları da artış göstermiştir. Kamu kurumlarına ait ilanların en sonuncusu ise Et ve Süt Kurumu’na ait olmakla birlikte yapılacak olan bu alımda farklı pozisyonlarda 6 personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. Başvuruda bulunacak olan adaylar kurumun İstanbul’daki birimlerinde istihdam edilecektir. Buna göre alımın yapılacağı kadrolar ise kasap, soğutma sistemi operatörü, elektrikçi, sıhhi tesisatçı pozisyonlarında gerçekleştirilecektir.

  • Kasap olarak görev yapacak olan adayların tehlikeli işlerde çalışabilir olduğuna dair sağlık raporu saplaması, Milli Eğitim, EBK ya da İŞKUR onaylı Et İşçiliği ve Kasaplık sertifikasına sahip olma yada kasap ustalık belgesi bulunma özel şartları ile diğer genel şartları sağlamaları gerekmektedir.
  • Soğutma sistemi operatörlüğü için en az 60 KPSS puanına sahip olma, tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile belgelendirme, soğutma ve iklimlendirme meslek lisesinden mezun olma özel şartlarını,
  • Elektrikçi kadrosu için en az 60 KPSS puanına sahip olma, EML ve teknik lise mezunu olmak ve liselerin elektrik, elektronik mezunu olma şartları ile,
  • Sıhhi tesisatçı kadrosu için ise en az 60 KPSS şartı ile meslek liselerinin tesisat ve sıhhi tesisat teknolojisi bölümlerinden mezun olma şartları aranmaktadır.

İlgili ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak işyeri unvanına “ET VE SÜT KURUMU” yazarak arama yapınız:https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 23:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET   AKKOYUN
AHMET AKKOYUN - 1 yıl Önce

TEMZLİK NE OLURSA