Erciyes Üniversitesi Silahlı Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi Alımı

Erciyes Üniversitesi personel alımı yapacağını ilan etti. Hafta başı itibari ile yayımlanmış olan ilana göre iki farklı pozisyonda en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacak.

Erciyes Üniversitesi Silahlı Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi Alımı

Erciyes Üniversitesi personel alımı yapacağını ilfade ett,. Yayımlanan ilana göre Erciyes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak için farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilan Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan duyuruya göre Alımlar en az ilköğretim mezunları için geçerli olacak.

Erciyes Üniversitesi toplamda 14 kişilik boş kadrosu ile 8 Sİlahlı Güvenlik Görevlisi ve 6 Temizlik görevlisi alımı yapacak. Alımlar daimi olarak deneme süreli yapılacak olup sadece TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan) adaylar başvuru yapabilecek.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Adaylardan en az ilköğretim mezunu olmaları ve en fazla lisans mezunu olmak şartı aranacak. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş erkek veya kadın adaylar başvuru yapabilir.

  • Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).
  • Her aday, İŞKUR'da yayınlanan listede bir işyeri ve bir meslek koluna başvurabilir.
  • İŞKUR’da ilan edilen işgücü taleplerinde son başvuru tarihi itibarıyla belirtilen bölümlerden mezun olmaları yada belirtilen bölümlere ilişkin istenilen belgelere sahip olmaları  gerekmektedir.
  • İşe alınacak işçilerin deneme süresi 2 ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi fesh edilecektir.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.
  • Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek.
  • Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.
  • Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.
  • Vardiyalı veya dönüşümlü çalışmaya engel durumu olmamak.
  • Herhangi bir meslek için işe alınan işçi, işin veya işyerinin gerektirdiği durumlarda, mümkün olduğunca işçinin sahip olduğu bilgi, beceri, ehliyet veya belge de dikkate alınarak diğer iş veya alanlarda da çalıştırılabilir.

BAŞVURULAR:

İlgili ilanlara başvurular bugün ( 29 Temmuz 2019 ) itibari ile başladı ve en geç 4 gün içeirsinde 02 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekmektedir. Başvurular İŞKUR resmi internet adresi üzerinden Güvenlik Görevlisi için İş İlan No (00005086736) ile ve Temizlik Görevlisi için İş İlan No (00005086807) ile yapılması gerekmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadri
Sadri - 2 yıl Önce

Terör magdurlarını alın. Terör mağdurları olmuyan ları da almayın sakın ki incileriniz dökülmesin.

Batuhan ÖZTÜRK
Batuhan ÖZTÜRK - 2 yıl Önce

Alım silahsız ve 6 kişilik haberinizi bi araştırıp öyle yazın