Devlet Su İşleri ( DSİ ) Bursa'da İşçi Alımı Yapıyor! En Az Lise Mezunu

Devlet Su İşleri Bursa 1. Bölge Müdürlüğüne işçi alım ilanı İŞKUR üzerinde yayımladı. Başvuru şartları ve başvuru bilgileri haberimizde yer alıyor.

Devlet Su İşleri ( DSİ )  Bursa'da İşçi Alımı Yapıyor! En Az Lise Mezunu

Türkiye İş Kurumu üzerinde 25 Haziran 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilana göre Bursa ili Devlet Su İşleri 1. Bölge Müdürlüğü bünyesindeki işçi personel ihtiyacını gidermek için Erkek adaylar içerisinden işçi alımı yapacağını ilan etti.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Alım Yapacak Kurum: Burda DSİ 1. Bölge Müdürlüğü

Alım Yapılacak Pozison: Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı

Toplam alım sayısı : 1

Çalışma Şekli : Daimi / Tam Zamanlı

İşveren Statüsü : Kamu

Bu bağlamda Bursa Devlet Su İşleri Bölge Mdürlüğüne 1 kişilik boşluk ile Isıtma Ve Sıhhi Tesisatçı alımı yapılacak. Adayların en az Ortaöğretim ( Lise ve Dengi ) mezunu olmaları ve en fala Ön Lisans mezunu olmaları gereklidir. Bu yönde Sadece Erkek adaylar alınacak olup adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları gereklidir. Ayrıca adayların görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamaları gerekmekte ve bunu rapor ile belgelemeleri gereklidir. 

BAŞVURULAR:

Başvurular 25 Haziran2019 tarihinde başlamış olup en geç 01 Temmuz 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular İş İlan No (00005034669) ile elektronik ortamda veya Bursa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden şahsen yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE