Cumhurbaşkanlığı Diyanet İşleri Başkanlığı Temizlik Görevlisi Alıyor

İŞKUR'un 01 temmuz 2019 tarihli yayımladığı ilana göre Diyanet İşleri Başkanlığı lise mezunu adaylar içerisinden temizlik görevlisi alacağını ilan etti.

Cumhurbaşkanlığı Diyanet İşleri Başkanlığı Temizlik Görevlisi Alıyor

Cumhurbaşkanlığı Diyanet İşleri Başkanlığı işçi personel alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre 5 kişilik boşluk ile farklı statülerde temizlik görevlisi alınacak. İlan İŞKUR üzerinde 01 temmuz 2019 tarihi itibari ile yayımlanmasının ardından başvuruları başlamış oldu ve en geç 4 gün devam edecektir. Bizde sizlerle ilanın detaylarını paylaşacağız.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum : Cumhurbaşkanlığı Diyanet İşleri Başkanlığı

Çalışma şekli: Daimi / Tam Zamanlı

İşveren Statüsü : kamu

Toplam Alım Sayısı : 5

Alım yapılacak pozisyon : Temizlik Görevlisi

Bu yönde Cumhurbaşkanlığı Diyanet İşleri Başkanlığı ( DİB ) bünyesine 5 kişilik boş kadro ile temizlik görevlisi alacak olup 5 kişilik kadro dağılımı, 3 kişiilik Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar  başvuru yapabilecek. 2 kişilik alıma ise Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilana göre adaylardan en az ve en fazla Ortaöğretim ( Lise ve Dengi ) mezunu olmaları 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşını doldurmamış olmaları gerektiği belirtildi. Ayrıca, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,  gibi nitelikler aranacak.

KURA ÇEKİMİ YAPILACAK!

  • Kura Yeri: T.C. Cumhurbaşkanlığı Diyanet İşleri Başkanlığı
  • Üniversiteler Mah.  Dumlupınar Bulvarı No:147/A Çankaya/ANKARA
  • Kura Saati:10.30
  • Kura Sonuçları için: www.diyanet.gov.tr

BAŞVURULAR:

Başvurular 01 Temmuz 2019 tarihi ile başladı ve en geç 05 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecektir. Bu bağlamda adaylar başvurularını engelli olanlar için İş İlan No (00005044657) ile ve Eski Hükümlü ve TMY olanlar için İş İlan No (00005044730) ile başvuru yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mağdur
Mağdur - 1 yıl Önce

Ulan bu ülkede işe girebilmek için eski hükümlümu olmak lazım yazıklar olsun birde altı üstü temizlikçi lise menzunu istiyor lar sanki memur alıyor lar olsun 2023 yakın