BOTAŞ KPSS 60 Puan İle 154 Kamu Personel Alımı İlanı İŞKUR'da Yayımlandı!

İŞKUR üzerinde yeni personel alımı ilanı yayımlandı. BOTAŞ bünyesine KPSS puanı ile 154 işçi personel alımı yapacak. İşte ilanın detayları.

BOTAŞ KPSS 60 Puan İle 154 Kamu Personel Alımı İlanı İŞKUR'da Yayımlandı!

BOTAŞ Kamu grubu kapsamında farklı pozisyonlarda olmak üzere personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre farklı pozisyonlarda toplamda 154 kişilik kadro ile işçi personel alımı yapılacak.

İLANIN DETAYLARI:

31 Aralık 2019 tarihinde İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre BOTAŞ Boru Hatları A.Ş. ( Kamu Grubu ) bünyesine 7 farklı kadro ile personel alımı yapılacak. Adayların başvuru yapabilmeleri için öncelikle belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir.

ALIM YAPILACAK KADROLAR?

Diğer Teknisyen Ve Teknikerler: 100

Diğer Mühendisler: 17

Uzman Yardımcısı (Genel): 26

Makine Mühendisi: 5

İnşaat Mühendisi: 2

Elektrik-Elektronik Mühendisi : 2

Harita Mühendisi: 2

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

BOTAŞ alımını yapacağı adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Görevini yapmasına engel olablecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvurular İŞKUR Üzerinde 31 Aralık 2019 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 06 Ocak 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirmeleri gereklidir.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 02:59

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
muhammet öztürk
muhammet öztürk - 10 ay Önce

merhaba kolay gelsin

Murat Arslan
Murat Arslan @muhammet öztürk - 10 ay Önce

Merhaba sağulun