Belediyelere Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı! 11 Ekim İŞKUR İlanları

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile gelmiş olan ilanlara göre kamu alanında belediyelere farklı pozisyonlarda işçi alımı yapılacak. İşte o ilanlar ve şartları.

Belediyelere Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı! 11 Ekim İŞKUR İlanları

11 Ekim 2019 tarihi itibari ile gelmiş olan Kamu İlanlarına göre İŞKUR aracılığı ile kamuya farklı belediyeler tarafından kamu personeli alımı yapılacak. Bu kapsamda alım yapılacak pozisyonlar içni adaylardan bazı nitelikler talep ediliyor. Adayların bu nitelikleri taşıyor olmaları durumunda başvurularını en geç 4 Gün içerisinde gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANLARIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Belediyeler: Erdek Belediyesi Başkanlığı ve Derebucak Belediyesi Başkanlığı

Çalışma Şekli: Geçici/Tam Zamanlı

İşveren Statüsü: Kamu

Toplam alınacak Personel Sayısı : 7

Bu kapsamda Erdk Belediyesi Başkanlığı 6 kişilik boş kadro ile Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) alacak. Derebucak Belediyesi Başkanlığı ise 1 Büro İşçisi alımı yapacğaını ilan etti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adayların ilgili belediyelere başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, En az ilkokul mezunu olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Alım yapılacak pozisyona göre gerekli belgelere sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak gibi şartlar aranır.

BAŞVURULAR:

Söz konusu belediyelere personel alımı için başvuru süreci 11 Ekim 2019 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 4 gün içerisinde yani 15 Ekim 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak olup , adaylar ilgili sayfa açıldığında İş İlan No (00005206850) ve İş İlan No (00005206598) numarası ile ilgili ilanlara ulaşabilirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Tunçer
Abdullah Tunçer - 1 yıl Önce

İş istiyorum daimi beden işçisi veya temizlik görevlisi teşekkür ederim