Belediye Orman Endüstri Mühendisi Alım İlanı Yayımladı!

İŞKUR üzerinde belediye personel alım ilanı yayımlandı ve lisans mezunu Orman Endüstri Mühendisi alım ilanı yayımladı. Eski Hükümlü ve TMY kapsamında alım yapılacak.

Belediye Orman Endüstri Mühendisi Alım İlanı Yayımladı!

Ağrı ilinde bulunan belediye bünyesine personel alımı yapacağını ilan etti. Söz konusu ilan İŞKUR üzerinde 16 Mayıs 2019 tarihi itiari ile yayımlandı ve başvurular başladrı. Bu yönde Ağrı Belediye Başkanlığı bünyesine 1 kişilik boş kadro ile daimi olarak çalışacak ve Tam süreli kamu statüsünde Orman Endüstri Mühendisi alacak.

Adayların bu yönde taşımaları gereken nitelikler, dört yıllık eğitim veren üniversitelerin orman Endüstri Mühendisi bölümlerinden mezun olmuş olmak 18 yaşını tamamlamış olmaki 4 yıl deneyimli olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Eski hükümlü veya Terörle Mücadelede yaralandığını belgelemek, ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmak gibi nitelikler aranacaktırç

Başvurular ilanın İŞKUR üzerinde 16 mayıs 2019 tarihi ile başlamasının ardından başladı ve en geç 20 mayıs 2019 tarihine kadar başvuruların yapılması gerekmektedir. Bu yönde adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda İş İlan No (00004980815) numarası ile gerçekleştirebilirler.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 17:09

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE