Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü 5 Büro İşçisi Alıyor

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere İŞKUR üzerinden 5 büro işçisi alımı yapılacaktır.Başvurular İŞKUR üzerinden olacaktır.Detaylar haberimizdedir.

Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü 5 Büro İşçisi Alıyor

Kamu kurum ve kuruluşlarının 2019 yılına ait personel alımları devam ederken bir alım haberi de İŞKUR üzerinden geldi. İŞKUR’da yayınlana yeni ilanlarda Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 5 büro işçisi alımı gerçekleştirilecek olup adayların ilgili ilana başvurmaları için sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar ise ilanda şu şekilde açıklanmıştır.

Büro İşçisi Başvuru Şartları

İlgili kadrolar için adayların sağlaması gereken şartlar şu şekildedir:

  • Türk vatandaşı olmak.
  • 18 yaşını tamamlamış olmak.
  • Özel kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımak.
  • Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.
  • Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak.
  • Askerlik ile ilişiği olmamak şartları aranmakta olup aynı zamanda adaylar işe alınan adaylar en az beş yıl süre geçmedikçe herhangi bir nakil talebinde bulunamayacaktır.

İlgili şartları taşıyan adaylar başvuru yaptıktan sonra İŞKUR tarafından başvuru listelerinde yer alan açık iş ilanı sayısının 4katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday için noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen 4 katı kadar asıl aday sözlü sınava tabi tutulacaktır.

Başvuru Şekli

İlgili kadroya başvuru yapmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx linki üzerinden ilan numaraları girilerek başvuru yapılmalıdır. Büro işçisi alımı için yayınlan ilan numaraları ise 00005109961, 00005109984 ve 00005110197 şeklinde sitede yer almaktadır.

YORUM EKLE