Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 14 Kadro İle 18 Personel Alımı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi personel alımı yapacak. 14 farklı kadro için 18 kişilik kadro ile kamu personeli alımı yapılacak olup kadrolar şöyle.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 14 Kadro İle 18 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre kamuya yeni personel alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesindeki işçi personel eksikliğini karşılamak üzere 18 kişilik boş kadro ile kamu personeli alımı yapacağını belirtti. Bu bağlamda ilanın yayımlanması ile birlikte başvuru süreci başlamış oldu ve İşin Olsa ekibi olarak detayları sizlerle paylaşıyoruz.

14 KADRO İLE PERSONEL ALIMI YAPILACAK!

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 18 kişilik boş kadro için, 4 temizlik Görevlisi, 2 Güvenlik Görevlisi, 2 İnşaat Ustası, 1 Bahçıvan, 1 Fırıncı, 1 Makine teknisyeni, 1 Makam Şoförü, 1 Şoför, 1 Isıtma ve Havalandırma Operatörü, 1 Teknik Bakım Elemanı, 1 Mobilyacı, 1 Arşiv Destek Elemanı ve 1 Bilgisayar Teknojileri Teknisyeni olmak üzere toplamda 14 kadro ile personel alımı yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi alımını yapacağı personel adaylarından bazı nitelikler talep ediyor. Bunlar ise şöyledir;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak,
  • Herhangi bir terör örgütü üyeliği olmamak,
  • Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak,
  • Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 
  • Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,

Gibi nitelikler aranacaktır.

ADAYLARDAN ARANAN ÖZEL NİTELİKLER:

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI:

Söz konusu ilan 09 Eylül 2019 tarihi itibari ile resmi Gazete'de yayımlanarak başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığı ile online olarak gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu kapsamda adaylar başvurularını en geç 13 Eylül 2019 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE