Adnan Menderes Üniversitesi Kadın Erkek 20 Personel Alımı Yapacak! İŞKUR İle

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda 20 kamu personeli alımı yapacak. Başvuru şartları ve detaylar nedir.

Adnan Menderes Üniversitesi Kadın Erkek 20 Personel Alımı Yapacak! İŞKUR İle

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bünyesindeki personel eksikiğini karşılamak üzere farklı kadro ve niteliklerde kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR aracılığı ile yapılacak alımlar için adaylardan KPSS şartı aranmayacak. Bu kapsamda İşin Olsa ekibi olarak sizlere haberimizdeki tüm detayları aktaracağız.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bünyesine 12 Güvenlik Görevlisi ve 8 Temizlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1- 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye' de Meslek ve Sanatlarını serbestçe yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İş yerlerinde çalıştırılabilmelerine ilişkin Kanun Hükümleri Saklı Kalmak kaydıyla TÜRK vatandaşı olmak.

2- 18 yaşını doldurmuş olmak.

3- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığını aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

4- Anayasal Düzen ve bu düzenin işleyişine, Özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma ve kovuşturma bulunmamak.

5- Askerlik ile ilişiği olmamak. ( yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak )

6- Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

7- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

8- Alınacak işçilerin deneme süresi 60 gün (2 ay) olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi bildirim süreleri beklenmeksizin tazminatsız feshedilecektir.

9- Başvuran adaylar işyerindeki çalışma koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN!

Üniversiteye personel alımı için başvurular 28 Eylül 2020 tarihinde başlayacak olup en geç 02 Ekim 2020 tarihine kadar yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER