4 Belediye ve MEB İŞKUR'da Kamu Grubu Personel Alımı Yapıyor

İŞKUR aracılığı ile belediye ve Öğretmenevi personel alımı ilanları yayımlandı. En az ilköğretim mezunu işçi personel alımı yapılıyor. İşte başvuru detayları.

4 Belediye ve MEB İŞKUR'da Kamu Grubu Personel Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 05 Eylül 2019 tarihli yayımlanmış olan ilana göre kamu grubu personel alımı ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilana göre 4 farklı belediye ve 1 Öğretmevi bünyesindeki personel ihtiyacını gidermek için personel alımı yapacaklar. İşin Olsa ekibi olarak yayımlanan ilanları ve kadroları sizlerle paylaşıyoruz.

4 BELEDİYE VE 1 MEB İLANI:

Yayımlanan ilanlara göre kamuya belediyeler ve kamu kurumları memur alımı yapacaklar. Bu kapsamda, Büyükkabaca Belediyesi 1 Satış Danışmanı alacak. Kuşadası Öğretmenevi ve AKşam Sabat Okulu Müdürlüğü 1 Aşçı Yardımcısı ve 1 Temizlik Görevlisi alımı yapacak. Abana Belediyesi 1 beden İşçisi ve 1 Şoför alımı yapacak. Topakkaya Belediyesi 1 Havuz Suyu Operaötür alımı yapacak. Son olarak ise Vezirhan Belediyesi 1 Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme işçisi alımı yapacağını ilan etti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adayların ilgili ilanlara başvuru yapabilmeleri için öncelikle belirtilen nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. Bu kapsamda adaylardan aşağıdaki nitelikler aranacak.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,
  • En az ilköğretim mezunu olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,

Şartları aranacaktır..

BAŞVURULAR BAŞLADI:

İŞKUR üzerinden personel alımı başvuruları başladı. Adaylar başvurularını en geç 09 Eylül 2019 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. İlanlara ulaşmak için İşveren Türünü Kamu olarak seçerek ve İşyeri Unvanı kısmına ilgili belediye veya kurumun adını yazarak ilgili ilanlara ulaşabileceksiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamu yönetimi
Kamu yönetimi - 2 yıl Önce

Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar