2 Belediye İlkokul Mezunu Büro İşçisi, Temizlik Görevlisi, Şoför ve İşçi Alımı Yapacak

İki belediye İŞKUR üzerinden büro elemanı,şoför,temizlik işçisi ve işçi alımları yapıyor.Belediyelerin personel alım detayları ve başvuru koşulları haberimizdedir.

2 Belediye İlkokul Mezunu Büro İşçisi, Temizlik Görevlisi, Şoför ve İşçi Alımı Yapacak

İŞKUR üzerinden de yeni ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Bu ilanlar içerisinde kamu kurumu olan belediyelere ait ilanlar da yer almakta olup ilanlarda 2 belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 54 personel alımı gerçekleştirilecektir. Temizlik görevlisi olmak üzere farklı kadrolarda yapılacak olan alımlarda, ilgili belediyeler ve ilanlara son başvuru tarihleri şu şekilde ilan edilmiştir.

  • İstanbul SultangaziBelediyesi Per. Ltd. Şti. 27.09.2019
  • Bursa İnegölBelediyesi Personel Ltd.Şti. 25.09.2019

İstanbul Sultangazi Belediyesi Şoför ve Beden İşçisi Alımı

İstanbul Sultangazi Belediyesi tarafından 10 şoför alımında adayların sağlaması gereken şartlar arasında Türk vatandaşı olmak, Sultangazi ilçesinde 2 yıldır ikamet ediyor olmak, 20 yaşından büyük 50 yaşını aşmamış olmak, en az ilkokul mezunu olmak, en az 3 yıl ağır vasıta şoförü tecrübesi olmak, Ağır vasıta, SRC-4 ve psikoteknik belgesine sahip olmak, askerlikle ilgisi olmamak şartları aranmaktadır.

İstanbul Sultangazi Belediyesi tarafından ayrıca 26 beden işçisi alınacak olup adayların Türk vatandaşı olmak, Sultangazi ilçesinde 2 yıldır ikamet ediyor olmak, 20 yaşından büyük 50 yaşını aşmamış olmak, en az ilkokul mezunu olmak, askerlikle ilgisi olmamak şartlarını sağlaması istenmektedir.

İlgili ilan için: https://media.iskur.gov.tr/32399/istanbul-sultangazi-beld-pers-a-s-27-09-2019.pdf

Bursa İnegöl Belediyesi Büro İşçisi, Öğretici, Temizlik Görevlisi Alımı

Bursa İnegöl Belediyesi tarafından 6 bayan temizlik görevlisi alınacak olup adayların Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, en az iki yıl temizlik işlerinde deneyimi olmak, son 5 yıldır İnegöl’de ikamet diyor olmak şartlarını sağlaması istenmektedir.

Bursa İnegöl Belediyesiayrıca 4 bayan 1 erkek 5 büro işçisi alınacak olup adayların Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, en az iki yıl büro işçisi olarak deneyimi olmak, son 5 yıldır İnegöl’de ikamet diyor olmak şartlarını sağlaması istenmektedir.

7 Bayan usta öreticisi alımı da yapacak olan Bursa İnegöl Belediyesi adayların Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, en az 3 yıl eğitim veren kurslarda öretici olarak çalışmış olmak, son 5 yıldır İnegöl’de ikamet diyor olmak şartlarını sağlaması istenmektedir.

İlgili ilan için: https://media.iskur.gov.tr/32394/bursa-inegol-beld-pers-hiz-ltd-sti-25-09-2019.pdf

YORUM EKLE