Valiliğe KPSS siz 250 Kamu Personeli Alımında Son Gün! İşte Başvuru Ekranı

Valilik bünyesine 250 kamu personeli alacağını bildirmişti. Başvurularda artık sona gelindi. Peki Kura çekimi ne zaman? Sınav yapılacak mı? İşte detaylar.

Valiliğe KPSS siz 250 Kamu Personeli Alımında Son Gün! İşte Başvuru Ekranı

Geçtiğimiz hafta yayımlanmış olan kamu personeli alımı ilanına göre Valilğe 250 kişilk boş kadro ile personel alımı yapılacağı bildirmişti. Başvuurlarına 17 Haziran 2020 tarihi itibari ile başlamış olan adaylar için artık başvurularda son güne geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar için son şans. Bizde başvuru yapmayan adaylar için haberimizde detayları sizlerle paylaşacağız.

KPSS ŞARTI ARANMIYOR!

Sağlık Bakanlığı Alımları kapsamında yayımlanmış olan kamu personeli alımı ilanına göre İstanbul Valiliği İl Sağlık Müdürlüğüne farklı 9 kadro ile 250 kamu personeli alımı yapılacak. Yayımlanan ilana göre adaylardan herhangi bi Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacak olup KPSS siz Personel Alımı yapılacak.

ALIM YAPILACAK KADROLAR NEDİR?

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Sağlık Bakanlığının personel alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan genel olarak " Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az ilköğretim mezunu olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gibi nitelikler aranıyor.

Ayrıca her pozisyon için adaylardan özel nitelikler aranmakta olup bu niteliklere İŞKUR üzerinden ilanların detaylarından ulaşabilirsiniz.

BAŞVURULARDA SON GÜN!

Valiliğe kamu personeli alımı için başvuru süreci 17 Haziran 2020 Tarihinde başlamış olup en geç 22 Haziran 2020 tarihine kadar başvuruların yapılması gereklidir. 

Başvurular sadece Türkiye İş Kurumu aracılığı ile online şekilde yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyenler nasıl başvuru yapılacağına dair aşağıdaki haberimizden öğrenebilirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zecri
Zecri - 3 yıl Önce

Artık ikamet şartını kaldırın o zaman kpssden atanmayada ikamet getirin bizde kendi ilimizde işe girelim..

Sefa Soysal
Sefa Soysal - 3 yıl Önce

35 yas sarti yüzünden kamuya başvuru yapamıyoruz artık duyun sesimiz.