Üniversiteye İŞKUR Üzerinden İlköğretim Mezunu Temizlik Görevlisi Alınıyor

Mardin Artuklu Üniversitesi yayımladığı ilana göre ilköğretim mezunu personel alımı yapılacak. Kura ve sözlü sınav detayları haberimizdedir.

Üniversiteye İŞKUR Üzerinden İlköğretim Mezunu Temizlik Görevlisi Alınıyor

02 Temmuz 2020 Resmi Gazete ilanlarına göre Mardin Artuklu Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı birimlerde görevlendirmek üzere Temizlik Görevlisi alımı yapılacak. Bu kapsamda Üniversite 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4/D maddesine göre İŞKUR aracılığı ile alım yapılacak. Başvuru süreci başlamış olup ilan hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

KADRO DETAYLARI NEDİR?

Mardin Artuklu Üniversitesi toplamda 5 kişilik kadro ile alım yapacağını bildirdi. Bu yönde alımlar 3 farklı birimlere yapılacak. Rektörlük ve bağlı birimlere 2, Turizm Fakültesi ve Uygulama Oteli birimine 1 ve Kızıltepe MYO birimine 2 temizlik görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak,

ÖZEL NİTELİKLER:

BAŞVURULAR:

Mardin Artuklu Üniversitesi alımını yapacağı temizlik görevlisi adayları için başvuru süreci başladı. Adaylar başvurularını en geç 07 Temmuz 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular sadece İŞKUR aracılığı ile yapılacak. Online yapılacak başvurular hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE