Üniversiteye İŞKUR'da Engelli Temizlik Görevlisi Alım İlanı Yayımladı!

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilana göre üniversiteye İlköğretim mezunu adaylar içerisinden Temizlik Görevlisi alımı yapılacak. İşte detaylar ve şartlar.

Üniversiteye İŞKUR'da Engelli Temizlik Görevlisi Alım İlanı Yayımladı!

İŞKUR haftanın personel alımı ilanlarını yayımladı. Yayımlanan ilana göre Giresun Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere en az ilköğretim mezunu adaylar içerisinden Engelli personel alımı ilanı yayımladı. Başvuru süreci başlayan ilan için detayları İşin Olsa ekisi olarak sizlerle paylaşıyoruz.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: Giresun Üniversitesi

Alım Kadrosu: Engelli temizlik Görevlisi

Eğitim Seviyesi: En Az İköğretim mezunu

BAŞVURU ŞARTLARI:

1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.

2. 18 yaşını tamamlamış olmak.

3. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4. Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak.

5. Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkan ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

6. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

7. Erkek adaylar için; askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).

8. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

BAŞVURULAR:

Başvuru süreci İŞKUR üzerinde 21 Eylül 2020 tarihi işe nbaşlamış olup en geç 4 gün içerisinde 25 Eylül 2020 tarihine kadar yapılacak.Başvurular İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden "İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), EDEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden başvuru yapacaktır. İl Müdürlükleri/Hizmet Merkezi Müdürlüklerinden şahsen başvuru alınmayacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Canan
Canan - 2 yıl Önce

Acun abi bende üniversite 1.sınıf öğrencisiyim ve bilgisayara çok ihtiyacım var ama malum bilgisayar fiyatları çok yüksek ve onu alabilecek durumda değiliz. Lütfen bu yardıma çok ihtiyacım var

Emine yılmaz
Emine yılmaz - 2 yıl Önce

Oğlum için istiyorum leptop istiyor ben alamıyorum bu. Kampanyadan. Yararlanmak isteriz

isimsiz
isimsiz - 2 yıl Önce

Acun bey benim de kizimin ihtiyacı var var bende kuran öğrenmek icin ALLAH rızası için anne nin babanın ruhlari icin iki tane istiyorum buket hani min selami var