TÜBİTAK Ön Lisans Mezunu Şoför, Personel ve Memur Alım İlanı Yayımladı!

TÜBİTAK Türkiye İş Kurumu aracılığı ile personel alımı ilan yayımladı. Farklı kadrolardan olmak üzere toplamda 17 memur personel alımı yapacak. İşte detaylar.

TÜBİTAK Ön Lisans Mezunu Şoför, Personel ve Memur Alım İlanı Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu haftanın memur personel alımı ilanlarını yayımladı. İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere TMY kapsamında 17 kişilik boş kadro ile alım yapacağını belirtti. Alımlar farklı kadrolada ve niteliklerde yapılacak. İşte şartlar ve kadro dağılımı şöyledir.

KADRO DAĞILIMI NEDİR?

TÜBİTAK 17 kişilik boş kadro ile, 2 Koruma Memuru, 9 Diğer Teknisyen ve Teknikerler, 4 Düz memur ve 2 Şoför alımı yapacağını belirtti.

BAŞVURU LARTLARI NEDİR?

1) T.C. Vatandaşı olmak.

2) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

3) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

Şoför Özel Şartları: B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.SRC 2 belgesi ve Psikoteknik raporu sahibi olmak.

Diğer Teknisyen ve Teknikerler Şartları: Bilgi Güvenliği Teknolojisi Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Bilgisayar Operatörlüğü Bilgisayar Teknolojisi Elektrik Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı Elektrikli Cihaz Teknolojisi Elektromekanik Taşıyıcılar Elektronik Haberleşme Teknolojisi Elektronik Teknolojisi Görsel İletişim Grafik Tasarımı Harita ve Kadastro Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Makine Makine Resim ve Konstrüksiyon Mekatronik Metal İşleri Metalürji veya Yapı Tesisat Teknolojisi Mezunu olmak.

Koruma Memuru: Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak. Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı Sahibi olmak.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilan İŞKUR üzerinde 20 Ocak 2020 tarihi ile yayımlanmış lup başvurularda başlamıştır. Bu kapsamda adaylar başvurularını en geç 24 Ocak 2020 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. Başvurular İŞKUR resmi internet aracılığı ile yapılması gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2020, 09:10
YORUM EKLE