TÜBİTAK MAM KPSS 1 Puan İle Ön Lisans Mezunu İŞKUR ile Personel Alıyor!

TÜBİTAK Personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS 1 puan ile ön lisans mezunu personel alımı başvuru şartları ve detayları haberde.

TÜBİTAK MAM KPSS 1 Puan İle Ön Lisans Mezunu İŞKUR ile Personel Alıyor!

TÜBİTAK Personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelmiş olan ilana göre TÜBİTAK MAM bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 kişilik kadro ile İŞKUR üzerinden personel alımı ilanı yayımlandı. Alımlar Terörle Mücadelede Yaralalnlar kapsamında gerçekleştirilecek.

Ayrıca Ön Lisans mezunlarının başvuru yapabileceği ilan içni başvuru süreci de başlamıştır. Peki İŞKUR Başvuru şartları nelerdir? Nasıl başvuru yapılacak?

İlann Detayları Nelerdir?

ALım Yapacak Kurum: TÜBİTAK Marmara Araştırma merezi

Çalışma Şekli: Daimi / tam Zamanlı

İşveren Statüsü: Kamu

Alım Yapılacak Şehir: Ankara

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

TÜBİTAK adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir su. hükümlülüğü olmamak " şartları aranacaktır.

Özel Başvuru Şartları Nedir?

Kamu personeli Seçme Sınavından P93 puan türünden 1 puan almış olmak,

Yükseköğretim Kurumlarının 2 (iki) yıllık ön lisans eğitimi veren Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Yüksek Teknisyenliği, Endüstriyel Otomasyon, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Kontrol ve Ölçü Aletleri, Otomasyon, Elektrik, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Telekomünikasyon, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Haberleşme bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

TÜBİTAK Personel alımı başvurusu için süreç 20 Aralık 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 26 Aralık 2022 tarihine kadar sadece Türkiye İş Kurumu aracılığı ile İş İlan No (00007223864) ile başvuru yapılacak.

YORUM EKLE