TÜBİTAK En Az Lise Mezunu 27 Memur ve Personel Alım İlanı Yayımlandı!

TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacak. Peki kadrolar ve şartlar nedir? İşte detaylar.

TÜBİTAK En Az Lise Mezunu 27 Memur ve Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan ilana göre Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı farklı statülerde ve kadrolarda memur personel alımı yapılacağını belirtti. Bu kapsamda ilan İŞKUR üzerinde yayımlanmış olup başvuru süreci başlamıştır.

İLANIN DETAYLARI:

İŞKUR aracılığı ile gelmiş olan TÜBİTAK memur personel alımı ilanına göre 27 kişilik boş kadro ile, Engelli olarak, Ön Lisans Mezunu 2 Memur, Lisans Mezunu 1 Memur, Mesleki ve Teknik Lise mezunu 7 usta, Normal Statüde 6 Koruma Memuru, TMY kapsamında, 2 usta, 2 Şoför, 5 Usta ve 2 Memur alımı yapılacak.

Bu kapsamda alımlar, Memur, Komura Memuru ( Güvenlik Görevlisi ), Şoför ve Usta pozisyonlarında yapılacak olup, Normal, Engelli ve TMY kapsamında alım yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1) T.C. Vatandaşı olmak.

2) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

3)Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak.

4)Çalışacağı bölümde tüm evrak , arşiv, telefon santrali, evrak dağıtımı, resmi yazışmalar, organizasyonların koordinasyonu, seyahat planlamaları, toplantı koordinasyonları v.b. işleri yapmak.

5)MS Office programı sertifikasına sahip olmak.

Şoför Kadrosu Özel Şartlar: E veya CE sınıfı ehliyet sahibi olmak.SRC belgelerine sahip olmak.

Koruma Memuru Özel Şartları: Tercihen 1 yıl Özel güvenlik olarak çalışmış olmak (Belgelendirilmesi istenecektir.), Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartına sahip olmak,  Kamera sistemleri izleme/kullanma konusunda tecrübeli olmak.

BAŞVURULAR:

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan TÜBİTAK personel alımı ilanına göre başvuru süreci 27 Ocak 2020 tarihinde başlamış olup en geç 31 Ocak 2020 tarihine kadar başvurular yapılması gerekmektedir.

Adaylar başvurularını https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden yapacaklardır. İlgili ilanlara ulaşmak için İŞYERİ TÜRÜ kısmına TÜBİTAK yazılması durumunda ilgili ilanlara ulaşılabilenecektir.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2020, 09:16
YORUM EKLE