TİGEM KPSS siz Personel Alımı Başvurusu İŞKUR Başladı! İş İlanı No

TİGEM personel alımı yapıyor. İŞKUR üzerinde duyuru gelerek az önce başvuru süreci başladı. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

TİGEM KPSS siz Personel Alımı Başvurusu İŞKUR Başladı! İş İlanı No

Tarım İşletmeleri genel Müdürlüğü personel alımı yapacak. Az Önce gelen duyuru ile İŞKUR aracılığı ile ilgili ilan yayımlandı.

TİGEM geçtiğimiz günlerde ön başvuru duyurusunu bizlerle paylaşmıştı. lgili ilan İŞKUR üzerinde de yayımlnarak başvuru süreci başladı. Buna göre TİGEM 4857 sayılı İş Kanunu’nun 30. maddesi gereğince, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Engelli ve Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak toplamda 7 Personel alımı yapacak.

Hangi Kadrolarda ve Şehirlerde Personel Alımı Yapılacak?

Şanlırfa / Ceylanpınar'da Tarım ve Hayvancılık alanında 4 Eski Hükümlü ve 2 Engelli işçi alımı gerçekleştirilecek.

Ankara / Polatlı'da Tarım ve Hayvancılık alanında 1 Eski Hükümlü beden işçisi alımı yapılacak.

Başvuru Süreci Başladı!

İŞKUR üzerinde 22 Haziran 2023 tarihi ile yayımlanmış olan duyuruya göre TİGEM 7 Personel alımı başvurusu başladı. Başvuru yapacak adaylar başvurularını en eç 26 Haziran 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir.

Başvurular sadece İŞKUR üzerinden ve Alo170 üzerinden gerçekleştirilecek olup aşağıdaki iş ilanı numaralarını başvuru için kullanabilirsiniz.

Başvuru Tarihleri: 22 - 26 Haziran 2023

Başvuru Adresihttps://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Değerlendirmeler Kura İle Yapılacak!

TİGEM personel alımı başvruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup değerlendirme işlemleri ise Noter kurası ile gerçekleştirilecektir.

İŞ-KUR tarafından Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bildirilen ve evrak kontrolü yapıldıktan sonra şartları taşıdığı tespit edilen adaylar arasından ilan edilen her unvan sayısının 4 (dört) katı kadar asil ve açık iş sayısının 4 (dört) katı oranında yedek aday noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecektir. (İşe göndermede öncelik hakkına sahip olan adaylara da aynı yöntem uygulanacaktır)

İLANIN DETAYLARI BURADA

YORUM EKLE