TİGEM İŞKUR İle En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı İlanı Yayımlandı

İŞKUR aracılığı ile personel alımı ilanı yayımlandı. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü veya TMY kapsamında Beden İşçisi alacak.

TİGEM İŞKUR İle En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı İlanı Yayımlandı

TİGEM ( Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü ) Personel alımı için ilan yayımladı. İŞKUR üzerinde 6 Aralık 2021 tarihi ile yayımlanan personel alımı ilanına göre TİGEM bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı şehirlerde bulunan Müdürlüklerine Beden İşçisi Alımı yapacağını ilan etti. Eski Hükümlü ve TMY kapsamında olan adaylar başvuru yapabilecekti.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünün işçi personel alımı ilanına başvuru için adaylardan, 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından büyük olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilişkisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az ilköğretim ve en fazla Lise mezunu olmak, Herhangi bir sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Vardiyalı çalışabilecek olan adaylar başvuru yapacaklar.

Eski Hükümlü veya TMY Kapsamında Personel Alımı Yapılacak!

İlan eski hükümlü adaylardan oluşmaktadır. Başvuru yapacak Eski Hükümlü adaylarından,

İlköğretim veya Ortaöğretim diploması aslı veya fotokopisi. (Tercihen, en az traktör kullanma sürücü belgesine sahip olmak, meslek liselerinin hayvan sağlığı bölümü, tarım teknolojileri Süs bitkileri ve peyzaj bölümü, Tarla bitkileri yetiştiriciliği bölümü mezunu olmak, MEB. onaylı Hayvan yetiştiriciliği veya Tarla bitkileri vb. belgesi olmak.) Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4 üncü maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinde yer aldığı şekilde durumlarını belgelendirmeleri gerekmektedir.

Şehre Göre Kadro Dağılımı ve İş İlanı Numaraları:

Ankara Polatlı Tarım İşletmesi 1 Beden İşçisi İş İlan No (00006441209),

Konya Konuklar tarım İşletmesi 1 Beden İşçisi İş İlan No (00006441152)

Konya Gözlü Tarım İşletmesi 1 Beden İşçisi İş İlan No (00006441147)

Konya Altınova Tarım İşletmesi Müdürlüğü 1 Beden İşçisi İş İlan No (00006441140)

Şanlıurfa Ceyanpınar Tarım İşletmesi 1 Beden İşçisi İş İlan No (00006440891)

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılacak?

İlan Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmış olup başvurular yayım tarihi olan 6 Aralık 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 10 Ekim 2021 tarihine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden İş İlanı numarası ile veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

İş arıyorum mesleğinim şoförluk bütün evrakların var

Mehmet
Mehmet - 12 ay Önce

İs ariyorum suru yonetim belgesi şoforluk var