TDİ, AOÇ, Belediye ve Üniversite 25 - 29 Nisan İŞKUR Personel Alımları

Türkiye İş Kurumu ile Haftanın Kamu ilanları yayımlandı. Farklı kadrolarda Memur Alımı, İşçi Alımı ve Personel alımı yapılacak. İlan numaraları ve ilan detayları.

TDİ, AOÇ, Belediye ve Üniversite 25 - 29 Nisan İŞKUR Personel Alımları

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile haftanın kamu ilanları yayımlandı. Yayımlanmış olan ilanlar ile en az Okuryazar, İlköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden personel, işçi ve memur alımı yapılacak. Söz konusu ilanlar için başvuru süreci başlamış olup farklı kontenjanlarda alım yapılacak. Peki adaylardan hangi nitelikler aranacak? Başvuru için ilan numarası nedir?

25 - 29 Nisan Kamu İlanları:

İŞKUR ile gelmiş olan ilanlar alımlar Belediye, Üniversite ve kamu kurumları tarafından yapılacak. İşte ilan detayları:

TDİ Genel Müdürlüğü A.Ş. Merkez Kuruluşu:

TDİ Hukuk Fakültesi veya İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilimler Fakülteleri mezunu olmak şartı ile 2 Müfettiş yardımcısı alacak. Başvuru için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan alış olmak şartı ile memur alımı gerçekleştirilecek.

İş İlanı Numarası: 00006738942

Atatürk Orman Çiftliği:

Ön Lisans seviyesinde mezun olmak şartı ile 1 kişilik boş kadro ile Beden İşçisi alımı gerçekleştirilecek. Adayların KPSS girmiş ancak 1 puan bile almış olmaları gereklidir.

İş İlanı Numarası: 00006738557

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İdari ve Mali İş Başkanlığı:

Üniversite bünyesindeki eksikliği gidermek için Kadın Erkek adaylar içerisinden 2 kişilik kadro ile Temizlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Alımlar Kura ile gerçekleştirilecek olup Kura işlemleri 10 Mayıs 2022 tarihinde yapılacak.

İş İlanı Numarası: 00006738187

Milas Belediye Başkanlığı:

Daimi Tam Zamanlı çalışma şekli ile 3 kişilik kadro ile en az okuryazar olma şartı ile 18 - 50 yaş aralığında Beden İşçisi alımı gerçekleştirilecek.

İl İanı Numarası: 00006737109

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2022, 01:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim yılmış
İbrahim yılmış - 2 yıl Önce

İş istiyorum

Yilmaz  Zahit
Yilmaz Zahit - 2 yıl Önce

Reise ve onun adamlarına direkt temas varsa iş sahibi olacaksın. Eğer yoksa, ağızınla kuş tutsan mülakatta elenirsin. Ertesi günü, seni eleyenler " Hamdolsun Allah'a " derler. Ben,bu gibiler için Allah'a yalvarıyorum "Haram olsun ", " Haram olsun ", " Haram olsun "...