Tarım Bakanlığı 60 KPSS İle Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanı Mart

Kamuya Memur alımı için İŞKUR'da ilan yayımlandı. 60 KPSS Puanı ile Büro Memuru alımı yapılacak olup şartlar ve ilan numarası haberde.

Tarım Bakanlığı 60 KPSS İle Büro Memuru Alımı İŞKUR İlanı Mart

Kamu İŞKUR ile memur alımı ilanı yayımlandı. 14 Mart 2022 tarihli İŞKUR ilanlarına göre Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesindeki eksikliği gidermek için Büro Memuru alımı ilanı yayımlandı. Söz konusu ilana göre alımlar Tarım ve Orman Bakanlığı Toprak Gübre ve Su Kaynakları Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğüne gerçekleştirilecek.

Yayımlanan ilana göre alımlar Geçici süreli yapılacağı bildirildi ve 5 Ay 29 gün çalışma ile memur alımı gerçekleştirilecektir.

Büro Memuru Alımı Başvuru Şartları:

Tarım ve Orman Bakanlığı 1 Büro Memuru alımı yapacak olup adaylardan,

1.En az 4 yıllık üniversite mezunu olmak,

2.30 yaşından gün almamış olmak,

3.KPSS'den en az 60 puan almış olmak (2020-KPSS P3),

4.Ankara İli Yenimahalle İlçesinde ikamet etmek,

5.İstatistik ile ilgili eğitimini transkript ile belgeliyor olmak veya en az bir yıl istatistik alanında çalışmış olmak ve SGK dökümü ile belgelemek,

6.Askerlikle ilişiği bulunmamak.

şartları aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

İŞKUR ile yayımlanmış olan memur alımı ilanına başvurular 14 Mart 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 18 Mart 2022 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece Türkiye İş Kurumu aracılığı ile gerçekleştirilecek olup başvuru için İş İlan No (00006623907) ilanını kullanabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Benim Ben
Benim Ben - 2 yıl Önce

Bu nasıl bir iş
Belirlenmiş bir adrese teslim iş

Reyhan
Reyhan - 2 yıl Önce

Umutları mahf ettiniz

Celal avcı
Celal avcı - 2 yıl Önce

Devletin imkanlarını tanıdıklarınıza torpillilere sunamazsınız haramdır

Hasan kayacı
Hasan kayacı - 2 yıl Önce

Kesin girecek kişi bayan 30 yaş alyı ve askerlik ilişiği okmayacak diyor ayrıca yenimahalle dışında oturursa işe gelemiyormu yaniadamlar marsa gidiyor bari boyunu saç renginide söyleseydiniz