Sağlık Bakanlığı İŞKUR İle 18-40 Yaş Arasında Yeni İşçi Alım İlanı Yayımladı! Eski Hükümlü - TMY

Sağlık Bakanlığından yeni ilan geldi. Eski Hükümlü ve TMY kapsamında Kadrolu Vasıfsız İşçi alımı yapacağını ilan etti. 10 Bin İşçi alımı için ise süreç devam ediyor.

Sağlık Bakanlığı İŞKUR İle 18-40 Yaş Arasında Yeni İşçi Alım İlanı Yayımladı! Eski Hükümlü - TMY

Sağlık Bakanlığı İŞKUR aracılığı ile ilan yayımladı. Yayımlanan yeni ilan ile Bakanlık Yalova ilinde bulunan Kaplıca İşleri Dairesinde görevlendirmek üzere Vasıfsız İşçi alımı yapacağını bildirdi. İşçi alımı yapılacak pozisyon Beden İşçisi kadrosunda olacak. Kura işlemi ile belirlenecek adaylardan aranan başvuru şartları ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Eski Hükümlü ve TMY Kapsamında İşçi Alımı Yapılacak!

Sağlık Bakanlığı işçi alımı başvuruları Eski Hükümlü ve Terörle Mücadelede Yaralanan adaylar içerisinden gerçekleştirilecek. 25 Mart 2022 tarihi ile yayımlanmış olan işçi personel alımı ilanına göre Kamu statüsünde Yalova Kaplıcaları İşleri Dairesi Başkanlığına alım yapılacak.

Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR Kamu ilanları üzerinden Elektronik ortamda başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Başvuru süreci ilanın yayım tarihi olan 25 Mart 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 4 gün içerisinde yani 29 Mart 2022 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Başvuru iş İlanı Numarası: 00006669770

Elektronik Başvuru Ekranı: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Kimler Başvuruda Bulunabilecek?

Bakanlığa bağlı olan Kaplıcalara başvuru yapmak isteyen adaylar

  • En az İlköğretim ve en fazla Lise mezunu olmak,
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Eski Hükümlü veya TMY kapsamında olduğunu gösterir rapora sahip olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak şartları aranacak.

Kura İle İşçi Belirlenecek!

Başvuru yapan adaylar Bakanlık tarafından yapılacak Kura İşlemleri ile belirlenecektir. İŞKUR ile alınacak başvurular 29 Mart 2022 tarihinden sonra İŞKUR tarafından Nihai Liste İlgili kuruma iletilerek 7 Nisan 2022 tarihinde saat 14:00 - 15:00 saatleri arasında Yalova termal kaplıcalarda kura işlemleri yapılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saniye
Saniye - 2 yıl Önce

Sayın bakanım 40 yaş üstü de yaşama hakları yok mu zaten emeklilik 65 yaş olmuş bu yaş sınırı kalksın artık

Recep
Recep - 2 yıl Önce

40 yaş üstü olan ilk okul mezunu olan lar sorumlulukları daha fazla olduğu için mi 40 yaş sınırı koyuluyo bizler naapıcaz evimizi ailemizi çocuklarımızı nasıl geçindiricez malum iş koşulları belli

Seçkin
Seçkin - 2 yıl Önce

Lisans mezunuyum ve kadro açılmıyor bu konunun değerlendirilmesini lazım bence okumak kötü bir şey mi ?

Seçkin
Seçkin - 2 yıl Önce

Lisans mezunuyum ve kadro açılmıyor bu konunun değerlendirilmesini lazım bence okumak kötü bir şey mi ?

Murat erkan
Murat erkan - 2 yıl Önce

Eski hükümlü alımları yalan cimere yazıyom kanun maddesini yazıp gönderiyor 5 kuradır ismim dahi çıkmıyo yüz kızartici suctanda yatmadım eski hükumluyum

ENGİN GENÇ
ENGİN GENÇ - 2 yıl Önce

Hayırlı günler öncelikle sayın başkanım 30.03.19981 doğumluyum ve son başvuru tarihi 29.03.2022 yani sayın baikanım bir günle iş başvurusu yapamadım hem eski öahkumum hemde ortapedik engelliyim her halukarda madurum engelli taporum henüz yok çünki heyet günü alamadım birtürlü oradanda madur oldum siz sayın büyüklerimden sadece iş istiyorum gerçekten ihtiyaç sahibiyim sosyal yardımlaşmayada bakabilirsiniz inceleyebilirsiniz başkanım gereğinin yapılmasını Arz be talep ederim SAYGILARIMLA. ENGİN GENÇ.