Orman Genel Müdürlüğü ( OGM ) 274 İşçi Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Orman Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 274 işçi personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolar ile İŞKUR'dan alım yapılacak.

Orman Genel Müdürlüğü ( OGM ) 274 İşçi Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Orman Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda işçi personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre  274 kişilik boşluk ile İşçi Alımı yapılacak. İŞKUR aracılığı ile yapılacak personel alımı için  başvurular önümüzdeki hafta başlayacak. 61 farklı Şehirde personel alımı yapılacak olup haberimizin devamında sizlere alım kadroları ve şehirleri paylaşıyor olacağız.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca Genel Müdürlüğümüz taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere, Greyder Operatörü 171 adet, Dozer Operatörü 56 adet, Ekskavatör Operatörü 41 adet ve İş Makinesi Operatörü 6 adet olmak üzere toplamda 274 adet Belirsiz Süreli (daimi) işçi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU TARİHİ:

Adaylarda aranacak genel ve özel şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık iş ilanlarında belirtilecektir. Bu ilanlar 05- 09/10/2020 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yayımlanacaktır. İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır.

Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 (dört) katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKUR açık iş ilanında belirtilecek olup ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinden de ayrıca duyurulacaktır. Bununla ilgili olarak adayların adreslerine yazılı tebligatla bildirim yapılmayacaktır. İlan edilecek tüm pozisyonların deneme süresi 4857 sayılı İş Kanunu uyarınca iki aydır.

İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler, adaylardan istenilecek evraklar ile Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yeri ve tarihi Bölge Müdürlükleri internet sitesi üzerinden ilan edilecektir. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

KADRO DAĞILIMI:

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 00:33
YORUM EKLE