Muğla Büyükşehir Belediyesi 40 Kamu İşçi Alımı İlanı - En az ilköğretim

Muğla Büyükşehir Belediyesi işçi personel alımı ilanı yayımlandı. İŞKUR kamu ilanları ile 40 kamu işçi alımı yapılacak. Şartlar ve kontenjan dağılımı haberde.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 40 Kamu İşçi Alımı İlanı - En az ilköğretim

Muğla Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı yayımlandı. Az Önce İŞKUR Kamu ilanlarında yayımlanmış olan ilana göre Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 40 kişilik kadro ile Kamu İşçi alımı gerçekleştirilecek. İŞKUR Kamu ilanlarından gelen ilanlar ile İşçi alımları en az ilköğretim mezunlarından yapılacak.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 1 Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi,
  • 1 Elektrik Teknisyeni,
  • 30 Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı),
  • 7 Beden İşçisi (Genel),
  • 1 Vinç Operatörü,

olmak üzere toplamda 40 Kamu İşçi alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Büyükşehir Belediyesi kamu işçi alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az ilköğretim mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 55 yaşından büyük olmamak" gibi şartlar aranacak.

  • İstenilen Belgeler: Kimlik fotokopisi, ikametgah belgesi, öğrenim belgesi, ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına herhangi bir engelinin ve kronik rahatsızlığının bulunmadığına dair sağlık kurulu raporu.
  • İŞKUR tarafından gönderilen listedeki adayların belge kontrolü için 06/04/2023 tarihine kadar Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Şeyh Mah. Kurşunlu Cad. 1 No'lu Hizmet Binası No:4 Menteşe/Muğla adresine başvuruya ilişkin belgelerini getirmeleri gerekmektedir. Belge kontrolüne müteakip başvuru şartlarına uyan adaylar arasından belirlenecek asil ve yedek liste noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecektir. 
  • Listelerin belirlenmesine müteakip sınav ve alım süreci ile ilgili her türlü duyuru www.mugla.bel.tr resmi web adresinden takip edilebilecektir.
  • Çalışma süresi, işe giriş tarihinden itibaren 5 ay 29 gün sonra (hiçbir surette 31/12/2023 tarihini geçemez) sona erecektir.
  • İşe alım süreci tamamlanan ve çalışma süresi sonunda iş akitleri vize süresinin bitimi nedeniyle askıya alınanlar, Büyükşehir Belediye Meclisinden vize alınması ve açık iş pozisyonunun devam etmesi halinde sonraki dönemde yeniden işe başlatılacaktır.

Başvurular Başladı!

Büyükşehir Belediyesinin ilanına başvurular Bugün başladı 5 gün sürecek olan başvurular için adaylar sadece online ortamda gerçekleştirilecektir. Buna göre 29 Mart 2023 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 3 Nisan 2023 tarihine kadar yapılacaktır.

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

YORUM EKLE