Mersin Üniversitesi 70 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ile Temizlik Görevlisi Alıyor

Mersin Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere iki farklı kadro ile personel alacağını belirtti. İşte başvuru şartları ve kadrolar.

Mersin Üniversitesi 70 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ile Temizlik Görevlisi Alıyor

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Mersin Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak için farklı alanlarda alım yapacak. Söz konusu ilana göre adaylar başvurularına bugün itibari ile başlayabilecekler. Alım yapılacak kadrolar ve başvuru şartları haberimizin devamındadır.

KADRO DETAYLARI NEDİR?

Mersin Üniversitesi bünyesine 70 kişilik boş kadro ile 17 temizlik Görevlisi ve 53 hasta ve Yaşlı Bakım elemanı alımı yapılacak. Alımlar en az ilköğretim mezunu ve lise mezunu adaylar arasından yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  1. En az ilköğretim mezunu olmak.
  2. 18-40 yaş aralığında olmak 
  3. Bu hizmet türlerinde istihdam edilecek personel Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin geçici 6 ncı maddesi uyarınca sadece noter kurasıyla belirlenebilir.
  4. Vardiya sisteminde gece ve gündüz Üniversitemiz birimlerinde iç ve dış mekanda çalışmaya sağlık yönünden herhangi bir engeli bulunmamak
  5. İşkur tarafından bildirilen listelerden kura çekimi sonrasında, açık iş ilanının 4 katı kadar aday mülakata çağrılacaktır
  6. Üniversitenin tüm iç ve dış mekanlarında çalışmayı kabul etmek

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Mersin üniversitesi personel alımı için başvurular 15 Haziran 2020 tarihi itibari ile başlamış olup e geç 19 Haziran 2020 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gereklidir. Adaylar başvurularını Online olarak yapılacaktır.

YORUM EKLE