MEB Yeni İlan Yayımladı! İŞKUR İle 18 - 45 Yaş Arası İşçi Alımı - KPSS YOK

Milli Eğitim Bakanlığı kamu işçi alımı ilanı yayımladı. İŞKUR ile Öğretmenevi bünyesine KPSS siz ve 18 - 45 yaş arasında işçi alımı gerçekleştirilecek. Şartlar haberde.

MEB Yeni İlan Yayımladı! İŞKUR İle 18 - 45 Yaş Arası İşçi Alımı - KPSS YOK

Türkiye İş Kurumu yeni ilanlar yayımlaya devam ediyor. Az Önce 9 Ağustos 2023 tarihi ile yayımlanmış olan kamu işçi alımı ilanına göre Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az İlköğretim mezunu adaylar içerisinden Kamu İşçi alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda İşin Olsa ekibi olarak MEB İşçi alımı hakkında detayları sizlerle paylaşacağız.

İŞKUR MEB İşçi Alımı Yapıyor!

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan ilana göre Milli Eğitim Bakanlığı bünyesine Erzincan Kemah ilçesinde bulunan " Kemah Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü " bünyesinde istihdam edilmek üzere;

  • 1 Kalorifer Ateşçisi ( Katı ve Sıvı Yakıt ),
  • 4 Garson ( Servis Elemanı ),

alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Milli Eğitim Bakanlığı yayımladığı ilan için başvuru yapacak adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacaktır.

18 Yaş Üstü Başvuru Alınacak

Söz konusu Öğretmenevi personel alımı için adaylardan yaş şartı aranacak. Bu kapsamda 18 yaşını tamamlamış olmak ve 45 yaşından küçük olmak gerekmektedir.

En Az İlköğretim Mezunu Başvuru Alınacak!

Adayların başvuru yapabilmeleri için En az İlköğretim mezuniyetini tamamlamış olmaları gereklidir. En yüksek ise Lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecekler.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

MEB İşçi alımında adaylar başvuru şartlarını sağlıyor olmaları ile birlikte başvurularına ilanın yayım tarihi ile başlayacak olup en geç 5 gün içerisinde yani 14 Ağustos 2023 tarihine kadar başvuru yapacaklar.

İş Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Kalorifer Ateşçisi ( Katı ve Sıvı Yakıt ) İş İlanı No: 00007710982

Garson ( Servis Elemanı ) İş İlanı No: 00007711104

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa Emin
İsa Emin - 2 ay Önce

İş arıyorum

Havva ceylan
Havva ceylan - 2 ay Önce

İş arıyorum temizlik ve ikram görevlisi

Gülten
Gülten - 2 ay Önce

Bundan önce aldığınız isimlerin listesini yayınlayın da ondan sonra tekrar alırsınız başvuru yapıyoruz sonucunu asla göremiyoruz Malatya listesi yok boş hep el altından torpillileri alıp duruyorsunuz onlarda yan gelip yatarak para sahibi oluyo buradaki okulda 20tane temizlikçi var okulu da pislik götürüyor işini hakkiyla yapan insanlar işe girmek için cirpiniyo torpille girenler de kılını kipirtatmadan para sahibi oluyo ben üniversite mezunu yum 12 senedir ise başvuru yapıyorum temizlikçilige bile alınmadım koca koca adamlar sırf muhtarın belediye başkanınin belediye de çalışan görevlinin akrabası diye ise aliniyorlar yazıklar olsun bu sisteme zehir zıkkım olsun hakkımızı yiyenlere

Sinan Yılmaz
Sinan Yılmaz - 2 ay Önce

Gerçekten işe ihtiyacım var kiradayiz 3 kız öğrencim var irtibat. 05469518738 VAN İpekyolu