MEB KPSS siz 18 yaş Üstü İşçi ( Garson ) Alımı İlanı Yayımlandı! İŞKUR İlan No

Milli Eğitim Bakanlığı Kamu İşçi alımı ilanı yayımlandı. KPSS siz ve 18 Yaş üstü garson alımı yapılacak. Şartlar ve ilan detayları haberde.

MEB KPSS siz 18 yaş Üstü İşçi ( Garson ) Alımı İlanı Yayımlandı! İŞKUR İlan No

Mudanya ilçesinde ikamet eden ve vardiyalı çalışmaya uygun adaylar için heyecan verici bir iş fırsatı geldi! Mudanya Öğretmenevi Müdürlüğü, yeni personel alımı için kura çekilişi düzenliyor. Siz de bu fırsattan yararlanmak için hazırsanız, detayları kaçırmayın!

Kontenjan Bilgisi ve Şartlar nedir?

Milli Eğitim Bakanlıı Kamu işçi alımı Daimi/Tam Zamanlı olarak çalışmak üzere Garson kadrosunda yapılacak. 1 Kişi için ilan yayımlanmıştır.

Başvuru yapacak adayların mutlaka en az lise mezunu olmaları ve 18 Yaşını tamamlamış olmaları gereklidir.

Kura Çekilişi Bilgileri

Kura Tarihi: 02.08.2023 (Çarşamba) Saat: 15:30 Adres: Mudanya Öğretmenevi ve ASO. (Eğitim Mah. Anafartalar Cad. No:22 /a Mudanya)

Özlük Hakları Tamamen Karşılanıyor

Bu personel alımı devlette kadrolu eleman alımı olmayıp, çalışanın tüm özlük hakları Mudanya Öğretmenevi Müdürlüğü tarafından karşılanacaktır. Siz de iş hayatında güvence arıyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın!

Nasıl Başvurulur?

Mudanya ilçesinde ikamet ediyor ve vardiyalı çalışmaya uygun olduğunuzdan eminseniz, başvuru yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. İŞKUR Mudanya Öğretmenevi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  2. İlgili tarih ve saatte düzenlenecek kura çekilişine katılarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Unutmayın, bu iş fırsatı sadece Mudanya ilçesinde ikamet eden adaylar için geçerli. Eğer siz de bu şansı yakalamak istiyorsanız, başvurunuzu ve kura çekilişini kaçırmayın!

Mudanya Öğretmenevi Müdürlüğü, sizleri ekibine katılmaya davet ediyor. Güvenilir bir çalışma ortamı ve özlük haklarının karşılandığı bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçin. Unutmayın, kura çekilişi için son tarih yaklaşıyor!

Başvuru Tarihleri: 24 - 28 Temmuz 2023

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

İŞKUR İş İlanı No: 00007671412

YORUM EKLE