MEB İŞKUR İle 18 - 50 Yaş Arası İlköğretim Mezunu Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı!

Milli Eğitim Bakanlığı İşçi alımı ilanı yayımlandı. KPSS siz personel alımı 18 - 50 yaş arasında İlköğretim mezunu adaylar içerisinen yapılacak. Şartlar nedir?

MEB İŞKUR İle 18 - 50 Yaş Arası İlköğretim Mezunu Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı!

Milli Eğitim Bakanlığı işçi alımı ilanı yayımlamaya devam ediyor. İŞKUR Kamu ilanları üzerinde yayımlanmış olan Kamu İşçi alımı ilanına göre Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki eksikliği gidermek üzere Kamu İşçi alımı yapacak.

Alımlar Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan " Mustafakemalpaşa Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu " bünyesine gerçekleştirilecek. Peki kontenjan bilgisi nedir? Kimler başvuru yapabilecek? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

MEB İşçi Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Milli Eğitim Bakanlığı Kamu İşçi alımları Deneme / Daimi Süreli olmak üzere Kamu statüsünde " Garson (Servis Elemanı) " kadrosunda gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları Nedir?

Kamu İŞKUR İlanları üzerinde yayımlanmış olan Kamu İlanına göre MEB adaylardan genel olarak " İŞKUR Kaydı Olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevin engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " şartları aranacaktır.

Yaş ve Eğitim Şartı:

Adayların başvuru yapabilmeleri için;

  • En az İlköğretim mezunu ve en fazla Ön Lisans mezunu olmak,
  • 18 yaşını tamamlamış ve 50 yaşından gün almamış olmak (25.08.2005 - 21.08.1973 tarihleri arasında doğan kişiler),

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İŞKUR ile yayımlanmış olan ilan içni başvuru süreci ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 4 gün içerisinde başvuru yapılmış olması gereklidir. 

Bu yönde 21 Ağustos 2023 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 25 Ağustos 2023 tarihine kadar başvuru yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece iŞKUR üzerinden olmak üzere " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresinden gerçekleştirilecektir.

Garson İş İlanı No: 00007735930

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacim. Kır kır
Hacim. Kır kır - 1 ay Önce

Adana Yüreğir milli eğitim müdürlüğü bağlı İsmail sefa ortaokulunda temizlikçi gorevliydim şimdi boşta yım ikinci bir âlim olurmu

Rahime. Kara
Rahime. Kara - 1 ay Önce

Engeli bir çocuğum var devleten iş istiyorum

Ümit kılıç
Ümit kılıç - 1 ay Önce

İş ariyorum

Birten Koraman
Birten Koraman - 1 ay Önce

Daimi çalışabileceğim işim olsun garson bulaşık servis elemanı temizlik her işi yaparim

İsa kaya
İsa kaya - 1 ay Önce

Ne gibi iş var

İsa kaya
İsa kaya - 1 ay Önce

Iş nedir

Adil kolay
Adil kolay - 1 ay Önce

Temizlikçi

Gülşah Bingöl
Gülşah Bingöl - 1 ay Önce

İşçi alımı