Kültür Bakanlığı KPSS'siz 23 Temizlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımlandı!

Kültür ve Turizm Bakanlığı İŞKUR aracılığı ile 23 İşçi alımı yapacak. Alımlar temizlik Görevlisi kadrosunda yapılacak olup ilanın detayları haberimizde.

Kültür Bakanlığı KPSS'siz 23 Temizlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımlandı!

Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Vakıflar 1. Bölg Müdürlüğüne bağlı olan birimlerinde görevlendirmek üzere 23 kişilik kadro ile işçi alımı yapılacak. Söz konusu ilan Kamu İŞKUR İlanları kısmında yayımlanacak olup başvurular önümüzdeki günlerde başlayacaktır. Bu kapsamda Kültür ve Turizm Bakanlığı Temizlik Personeli Alımı yapacak olup başvuruşartları ve başvuru bilgileri haberimizde.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar genel Müdürlüğü 23 Temizlik Personeli alımı için adaylardan genel olarak,

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Erkek adayların askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış, muaf veya tecilli olmak),
  • Kamu kurum ve kuruluşlarından herhangi bir sebeple görevinden veya mesleğinden ihraç edilmemiş olmak, kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel sağlık problemi bulunmamak,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak,

şartları aranacak.

Adaylardan Özel Olarak ise, İlan tarihi itibarıyla 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşını doldurmamış olmak, En az ilköğretim en fazla ön lisans mezunu olmak, İhtiyaç halinde vardiyalı çalışma düzenine engel durumu olmamak, İlk başvuru tarihinden önce İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Kültür ve Turizm Bakanlığı VGM Temizlik personeli alımı için adaylar başvurularına 22 Mart 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 26 Mart 2021 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Adaylar başvurularını sadece İŞKUR aracılığı ile yapılacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İşsiz
İşsiz - 3 yıl Önce

Neden yaş sınıri ya 45 yaşindayim isim yok iş bulamadim yeminle nerdeyse intihar edecem ya faturalari ödeyemedim ekmek alacak param yok 45 yasa ilkogretim mezununa is vermiyorlar temizlik bile onlisans aliyo bune kardesim